VID liedz valstī ievest 170 000 zem vagoniem paslēptu kontrabandas cigarešu (FOTO), Mixnews.lv

VID liedz valstī ievest 170 000 zem vagoniem paslēptu kontrabandas cigarešu (FOTO)

фото

Kriminālziņas | 2014. gada 7. janvārī plkst. 13:24

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) muitas amatpersonas, veicot muitas kontroles pasākumus uz Latvijas-Krievijas un Latvijas-Baltkrievijas robežas, novērsušas mēģinājumu nelegāli pārvietot 170 000 cigarešu ar Krievijas un Baltkrievijas akcīzes nodokļa markām.

Сigaretes atradās slēptuvēs zem kravas vagoniem un ogļu kravās.

3.janvārī Zilupes muitas kontroles punktā VID muitas amatpersonas pēc dzelzceļa kravu skenēšanas iekārtas attēlu analīzes veica Latvijā iebraucošā kravas vilciena kontroli un atklāja, ka zem diviem kravas vagoniem metāla konstrukcijās ir izveidotas slēptuves, kurās atrodas polietilēna maisos iepakotas cigaretes. Kontroles rezultātā tika izņemti 50 000 cigarešu "Bayron" ar Krievijas akcīzes nodokļa markām.

фото

фото

Savukārt 4. un 6.janvārī Indras muitas kontroles punktā VID muitas amatpersonas, veicot Latvijā iebraucošo kravas vilcienu fizisko muitas kontroli, konstatēja, ka ogļu kravās ir paslēptas melnos polietilēna maisos iepakotas kartona kastes ar cigaretēm. Kopumā kontroles rezultātā tika izņemti 100 000 cigarešu "NZ Gold" un 20 000 cigarešu "Minsk" ar Baltkrievijas akcīzes nodokļa markām.

фото

фото

фото

Pirmdien, 6.janvārī, lietu materiāli nodoti VID Muitas kriminālpārvaldei kriminālprocesa sākšanai saskaņā ar Krimināllikuma 190.panta 1.daļu par kontrabandu.

Komentāri