Ziņo par iespējamu spridzekli Rīgas satiksmes autobusā (Papildināts), Mixnews.lv

Ziņo par iespējamu spridzekli Rīgas satiksmes autobusā (Papildināts)

фото

Kriminālziņas | 2014. gada 8. janvārī plkst. 08:24

Papildināta visa ziņa

Otrdien atbildīgie dienesti saņēmuši informāciju, kā kādā "Rīgas satiksmes" autobusā atrasta aizdomīga, nevienam it kā nepiederoša soma, kurā varētu būt spridzeklis, ziņo LETA.

Kā informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD), otrdien pl.11:06 policija informējusi dienestu par aizdomīgu somu autobusā, kas apstājies Rīgā, Bāriņu ielā, iepretī Uzvaras parkam.

VUGD darbinieki norobežojuši teritoriju, lai sapieri varētu pārbaudīt aizdomīgo somu. Pārbaudē secināts, ka somā sprādzienbīstamu priekšmetu nav un to, visticamāk, aizmirsis kāds pasažieris.

Uzņēmuma "Rīgas satiksme" preses sekretārs Viktors Zaķis pastāstīja, ka 7.maršruta autobusā, kas braucis uz centru, Āgenskalna tirgus pieturā kāds vīrietis ieskrējis autobusā, nometis tajā somu un aizskrējis prom.

Autobusa šoferis to nav manījis, jo soma nomesta transportlīdzekļa aizmugurējā daļā. Taču divi pasažieri devušies pie šofera un informējuši par situāciju. Autobusa šoferis nākamajā pieturā autobusu apstādinājis, sazinājies ar dispečerdienestu, kas tālāk izsaucis atbildīgos dienestus. Satiksme uz ielas šajā vietā bijusi apturēta aptuveni uz stundu.

Zaķis atzina, ka neatminas līdzīgu gadījumu pēdējo divu gadu laikā, kad kāds speciāli būtu atstājis sabiedriskajā transportā aizdomīgu somu.

Komentāri