Iereibuši spēļu zāles apmeklētāji sakaujas ar apsargiem un izdemolē viņu auto, Mixnews.lv

Iereibuši spēļu zāles apmeklētāji sakaujas ar apsargiem un izdemolē viņu auto

фото

Kriminālziņas | 2014. gada 8. janvārī plkst. 12:16

Otrdien, 7.janvārī, iereibuši spēļu zāles apmeklētāji Ādažos sakāvās ar apsargiem un ar metāla stieni sasita apsardzes darbinieku spēkratu, informēja apsardzes kompānija SIA "Koblenz Drošība".

Kā skaidroja apsardzes uzņēmums, pl.19:30 saņemts trauksmes signāls no spēļu zāles Ādažos, Rīgas ielā, kur vairākas personas alkohola reibumā traucēja sabiedrisko kārtību.

Iereibušie spēļu zāles apmeklētāji konfliktēja ar zāles personālu, bet vēlāk sāka kautiņu ar atbraukušajiem "Koblenz Drošība" apsardzes darbiniekiem.

Kamēr apsardzes darbinieki savaldīja vienu no huligāniem, cits ar metāla stieni izsita "Koblenz Drošības" apsardzes automašīnai stiklus. Apsardzes darbinieki pret pārkāpējiem pielietoja speciālos līdzekļus un aizturēja divas personas, kuras nodotas Valsts policijai.

фото

Viens no "Koblenz Drošības" apsardzes darbiniekiem ar ātro palīdzību nogādāts slimnīcā ar aizdomām par lūzumiem, tomēr ārsti konstatējuši tikai sasitumus, un apsardzes darbinieks turpina ārstēšanos mājās.

Abas aizturētās personas nogādātas Valsts policijas Ādažu iecirknī, un Valsts policija sākusi izmeklēšanu par mantas tīšu bojāšanu un vieglu miesas bojājumu nodarīšanu.

Komentāri