Par divgadīgā dēla nonāvēšanu aizturēta viņa māte, Mixnews.lv

Par divgadīgā dēla nonāvēšanu aizturēta viņa māte

фото

Kriminālziņas | 2014. gada 10. janvārī plkst. 14:19

Par sava nepilnus divus gadus vecā dēla nonāvēšanu Valsts policija (VP) ir aizturējusi viņa māti, kādu 1991.gadā dzimušu sievieti.Kā vēsta VP, pērn 28.decembrī Daugavpils policisti saņēma izsaukumu uz kādu dzīvokli Daugavpilī.

Ierodoties notikuma vietā, policisti atrada gandrīz divus gadus veca zēna līķi ar vardarbīgas nāves pazīmēm - puisītim bija zilumi uz ķermeņa.

Aizdomās par zēna nonāvēšanu policijas darbinieki aizturēja bērna māti, 1991.gadā dzimušu sievieti, kura ir nosacīti notiesāta par mantiska rakstura noziegumiem.

Turpinot notikuma apstākļu noskaidrošanu, tika konstatēts, ka todien aizdomās turamā sieviete strīdējusies ar savu dzīvesbiedru un dusmās iesitusi bērnam, kurš krītot atsitis galvu un vēlāk no gūtajām traumām zaudējis dzīvību.

Sievietei ir vēl viens trīs gadus vecs bērns, kurš pašlaik ir izņemts no ģimenes. Patlaban tiek turpināta kriminālprocesa izmeklēšana, bet sievietei kā drošības līdzeklis šā gada 7.janvārī piemērots apcietinājums.

Kā aģentūru LETA informēja VP Latgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas nodaļas inspektore Anastasija Laizāne, izmeklēšana notiek pēc Krimināllikuma 125.panta 3.daļas "Par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei, vai par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, ja to izdarījusi organizēta grupa", tiks nozīmētas dažādas ekspertīzes.

Par šādu noziegumu vainīgās personas soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Komentāri