Jelgavas naktsklubā Tonuss nosists vīrietis, Mixnews.lv

Jelgavas naktsklubā Tonuss nosists vīrietis

фото

Kriminālziņas | 2014. gada 11. janvārī plkst. 18:47

Aizvadītajā naktī Jelgavas naktsklubā "Tonuss" pēc konflikta un dūru izvicināšanas miris 1984.gadā dzimis vīrietis, aģentūrai LETA pastāstīja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece.

Incidents norisinājās ap pl.2.30 naktī, kad starp bojāgājušo no vienas puses un diviem citiem vīriešiem no otras puses izcēlās kautiņš. Notikuma laikā cietušais pakritis, un tagad ekspertīzē būs jānosaka viņa nāves cēlonis, proti, vai nāvējošās traumas viņš guvis no sitiena vai arī neveiksmīga kritiena. Ekspertīzes rezultāti varētu būt pieejami nākamnedēļ, norādīja Sietniece.

Pašlaik policija ir ierosinājusi kriminālprocesu pēc Krimināllikuma 125.panta 3.daļas. Minētā norma paredz atbildību par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei, vai par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, ja to izdarījusi organizēta grupa. Par šādu noziegumu var piespriest brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz 15 gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Pašlaik policija ir nopratinājusi lieciniekus un turpina izmeklēšanu, lai noskaidrotu, kāpēc izcēlās konflikts. Policijai ir zināmas abas pārējās konfliktā iesaistītās personas, norādīja Sietniece.

Foto:riga24.lv

Komentāri