Veikalā Maxima Limbažos atkārtoti nostrādājusi ugunsdrošības signalizācija; evakuēti cilvēki, Mixnews.lv

Veikalā Maxima Limbažos atkārtoti nostrādājusi ugunsdrošības signalizācija; evakuēti cilvēki

фото

Kriminālziņas | 2014. gada 16. janvārī plkst. 15:37

Ceturtdien neilgi pirms pl.13:00 veikalā "Maxima" Limbažos, Stacijas ielā, nostrādājusi ugunsdrošības signalizācija, uz kuru reaģējot no ēkas evakuēti visi darbinieki un apmeklētāji, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigādes komandieris Jānis Skrastiņš.

Pēc viņa teiktā, veikala darbinieki nekavējoties informējuši VUGD, kas veikuši apsekošanu ēkā, bet acīmredzamus bojājumus nav konstatējuši. Pēc sākotnējās informācijas, Skrastiņš pieļauj, ka veikalā ir bojāta signalizācijas sistēma, tomēr tas vēl tiks pārbaudīts.

Kā aģentūru LETA informēja veikala "Maxima Latvija" Komunikācijas vadītājs Jānis Beseris, veikals joprojām ir tukšs un cilvēki tajā netiek ielaisti. Patlaban uz notikuma vietu dodoties veikala pārstāvji, lai pārliecinātos par ēkas drošību.

LETA jau vēstīja, ka lielveikalā "Maxima XX" Limbažos trauksmes signalizācija atskanēja arī 31.decembrī un tika evakuēti cilvēki, informēja VUGD. Toreiz tika veikta cilvēku evakuācija, taču degšana netika konstatēta.

Jau ziņots, ka vakar, 15.janvārī, veikalā "Maxima" Georga Apiņa ielā iebruka iekārtie griesti.

Komentāri