Uzdodoties par labvēli, kāds vīrietis 96 gadus vecam kungam nozog naudu, Mixnews.lv

Uzdodoties par labvēli, kāds vīrietis 96 gadus vecam kungam nozog naudu

фото

Kriminālziņas | 2014. gada 16. janvārī plkst. 17:04

Uzdodoties par Maskavas nama pārstāvi, kāds vīrietis Rīgā apzadzis 96 gadus vecu sirmgalvi, ziņo LETA, atsaucoties uz Valsts policiju (VP).

13.janvārī Rīgā, Hospitāļu ielā, pie kāda 1917.gadā dzimuša sirmgalvja bija devies ciemos kāds vīrietis. Viņš piezvanījis pie pensionāra durvīm un stādījies priekšā kā Maskavas nama pārstāvis. Noticot vīrieša stāstītajam, pensionārs šo krāpnieku ielaidis savā dzīvoklī.

Vīrietis it kā esot vēlējies dzīvokļa saimniekam dāvināt ielūgumus uz kādu saviesīgu pasākumu. Pēc brīža dzīvoklī ienākusi pensionāra kaimiņiene un vīrietis palicis ļoti tramīgs, paziņojot, ka atnākšot nākamajā dienā.

Nākamajā dienā vīrietis atkal atnācis pie sirmgalvja un palūdzis, lai pagatavo viņam tēju.

Vīrietis bija piefiksējis, ka pensionāra pasē stāv nauda, paņēmis to un devies prom. Saimnieks viesim nesis tēju uz istabu, taču piepeši saticis viņu gaitenī. Vīrietis sācis aizbildināties, ka viņam uz brīdi jāiziet ārā.

Pēc vīrieša aiziešanas dzīvokļa saimnieks konstatēja, ka ir ticis apzagts. Viņam bija nozagti 175 eiro un 400 dolāri (284 eiro).

VP aicina nelaist svešus cilvēkus savā mājoklī un neielaisties nekādos aizdomīgos darījumos, pat ja svešinieks kaut ko vēlas dāvināt tāpat vien. Nereti tā ir viena no pazīmēm, ka svešinieks varētu būt krāpnieks.

VP brīdina iedzīvotājus uzmanīties no šāda veida krāpniekiem, kā arī aicina jaunākus cilvēkus brīdināt savus vecvecākus, jo pārsvarā visi krāpnieki cenšas apkrāpt tieši pensionārus.

Komentāri