Sevi smagi sašāvis Rēzeknes policijas iecirkņa priekšnieks, Mixnews.lv

Sevi smagi sašāvis Rēzeknes policijas iecirkņa priekšnieks

фото

Kriminālziņas | 2014. gada 17. janvārī plkst. 11:38

Rēzeknē ceturtdien Valsts policijas Rēzeknes iecirkņa priekšnieks Igors Trafimovs guvis smagu ievainojumu, neuzmanīgi apejoties ar ieroci, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļa.

Negadījums noticis, jo ierocis, kas nav bijis aprīkots ar drošinātāju, izšāvis brīdī, kad iecirkņa priekšnieks paklupis.

Negadījums notika brīdī, kad policists, atgriežoties dzīvoklī, paklupa un trieciena rezultātā kabatā esošais ierocis izšāva. Iecirkņa priekšnieks guvis šautu brūci vēderā.

Uzreiz pēc negadījuma policists nogādāts ārstniecības iestādē, kur viņam veikta operācija. Patlaban viņa veselības stāvoklis ir stabils, bet smags.

Noskaidrots, ka trauma gūta no Trafimova personīgā ieroča - TT sistēmas pistoles. Šos ieročus ražotājs neaprīko ar drošinātājiem, tādēļ tie var izšaut trieciena rezultātā.

Valsts policija gan neizmanto TT sistēmas ieročus, un šajā gadījumā tas bijis policista personīgais ierocis.

Par notikušo uzsākta izmeklēšana, kuru veic Valsts policijas Iekšējās drošības birojs. Izmeklēšanas laikā tiks noskaidroti detalizēti notikušā apstākļi, kā arī tiks izvērtēta policista atbildība par neuzmanīgu apiešanos ar ieroci.

Komentāri