Lēdurgā ugunsgrēkā gājis bojā mazulis, Mixnews.lv

Lēdurgā ugunsgrēkā gājis bojā mazulis

фото

Kriminālziņas | 2013. gada 17. janvārī plkst. 11:29

Vakar ugunsgrēkos Latvijā gājuši bojā ne tikai četri pieaugušie, bet arī viens bērns, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) apkopotā informācija par aizvadīto diennakti.

Traģiskais ugunsgrēks, kurā gāja bojā mazulis, izcēlās trešdien ap plkst.15.20 kādā divstāvu ēkā Krimuldas novada Lēdurgas pagastā. Māte bija iegājusi pie kaimiņienes tai pašā mājā, atstājot savu trīs gadus veco meitiņu istabā gulēt diendusu.

Kad mājas iedzīvotāji sajuta dūmu smaku, tika izsaukti ugunsdzēsēji, izsists istabas logs un caur to izcelta meitenīte, taču viņa jau bija mirusi.

VUGD darbinieki konstatēja, ka aizdegšanās notikusi tieši istabā, kurā gulēja bērns. Dzīvojamās telpas izdega 30 kvadrātmetru platībā. Liesmas bija nopostījušas arī starpstāvu pārsegumu.

Ugunsgrēka izcelšanās iemeslus skaidros Valsts policija.

Vēl divos citos ugunsgrēkos vakar gāja bojā četri cilvēki. Viens no šiem ugunsgrēkiem izcēlās neapsaimniekotā mājā Rīgā, Ģimnastikas ielā, bet otrs - kādā dzīvoklī Rīgā, Ģertrūdes ielā.

VUGD darbinieki trešdien kopumā dzēsuši 19 ugunsgrēkus. Liesmas laupījušas piecu cilvēku dzīvības, septiņas personas ugunsgrēkos cietušas, bet divas izglābtas.

Foto: no vietnes zz.lv

Komentāri