Pagaidām nav zināms, vai sevi sašāvušais Rēzeknes policijas priekšnieks bijis reibumā, Mixnews.lv

Pagaidām nav zināms, vai sevi sašāvušais Rēzeknes policijas priekšnieks bijis reibumā

фото

Kriminālziņas | 2014. gada 18. janvārī plkst. 15:24

Nepilnas divas diennaktis pēc incidenta, kurā Rēzeknes iecirkņa policijas priekšnieks Igors Trofimovs sevi sašāvis, joprojām nav zināms, vai viņš ir bijis alkohola reibumā, ziņo LETA.

Kā piektdien ziņoja Latvijas Televīzijas raidījums "Panorāma", Trofimovs, iespējams, bijis smagā alkohola reibumā. To, ka slimnīcā ievestais pacients bijis alkohola reibumā, "Panorāmai" apliecinājuši arī mediķi. Pacienta asinīs esot konstatētas 2,35 promiles alkohola.

Valsts policijas preses pārstāvis Toms Sadovskis sestdien atzina, ka nav oficiālu apstiprinājuma šādai informācijai, taču šāda iespēja netiek izslēgta. Tiklīdz tiks saņemta oficiāla informācija, policijas vadība attiecīgi rīkosies.

Portāls Mixnews.lv jau ziņoja, ka ceturtdien vakarā, Valsts policijas Rēzeknes iecirkņa priekšnieks Trofimovs guvis smagu ievainojumu, neuzmanīgi apejoties ar ieroci. Negadījums noticis, jo ierocis, kas nav bijis aprīkots ar drošinātāju, izšāvis brīdī, kad iecirkņa priekšnieks paklupis.

Negadījums notika brīdī, kad policists, atgriežoties dzīvoklī, paklupa un trieciena rezultātā kabatā esošais ierocis izšāva. Iecirkņa priekšnieks guvis šautu brūci vēderā.

Uzreiz pēc negadījuma policists nogādāts ārstniecības iestādē, kur viņam veikta operācija. Patlaban viņa veselības stāvoklis ir stabils, bet smags.

Rēzeknes slimnīcā apstiprināja, ka ceturtdien pl.19:15 medicīniskās palīdzības dienests nogādājis ārstniecības iestādē kādu vīrieti, kuram konstatēta šauta brūce vēderā. Pacientam nekavējoties veikta operācija, kurā piedalījās divi ķirurgi un kas ilga divas stundas. Patlaban pacients atrodas reanimācijas nodaļā. Mediķu rīcībā nav informācijas par apstākļiem, kādos noticis negadījums.

Noskaidrots, ka trauma gūta no Trofimova personīgā ieroča - TT sistēmas pistoles. Šos ieročus ražotājs neaprīko ar drošinātājiem, tādēļ tie var izšaut trieciena rezultātā. Valsts policija gan neizmanto TT sistēmas ieročus, un šajā gadījumā tas bijis policista personīgais ierocis.

Par notikušo sākta izmeklēšana, kuru veic Valsts policijas Iekšējās drošības birojs. Izmeklēšanas laikā tiks noskaidroti detalizēti notikušā apstākļi, kā arī tiks izvērtēta policista atbildība par neuzmanīgu apiešanos ar ieroci.

Komentāri