Pēc svētku uguņošanas ugunsdzēsējiem maldīgi ziņo par ugunsgrēku bankas biroja ēkā, Mixnews.lv

Pēc svētku uguņošanas ugunsdzēsējiem maldīgi ziņo par ugunsgrēku bankas biroja ēkā

фото

Kriminālziņas | 2014. gada 19. janvārī plkst. 10:16

Sestdienas vakarā pēc Rīgas kā 2014.gada Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas atklāšanas uguņošanas Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēmis vairāku satrauktu iedzīvotāju zvanus, ka aizdedzies Daugavas kresajā krastā esošās "Swedbank" daudzstāvu biroju ēkas jeb "Saules akmeņa" jumts, ziņo LETA.

Notikuma vietā, ņemot vērā ēkas sarežģītību, ieradās vairākas ugunsdzēsēju brigādes. Tomēr, pārbaudot ēku, secināts, ka aizdegšanās nav notikusi – par dūmiem iedzīvotāji maldīgi uztvēruši ēkas apkures sistēmas garaiņus, kas tiek izvadīti uz ēkas jumta.

Jāatgādina, ka sestdienas vakarā Ķīpsalas pludmalē pie Vanšu tilta noslēdzās otrais Pasaules ugunsskulptūru čempionāts, bet 11.novembra krastmalā notika gandrīz stundu gara gaismas parāde. Šie pasākumi noslēdzās ar krāšņu uguņošanu.

Kopumā pagājušajā diennaktī VUGD reģistrēti 42 izsaukumi, no tiem 23 uz ugunsgrēkiem, bet astoņi uz maldinājumiem.

Pāvilostā kādas vienstāva ēkas ugunsgrēkā cietis cilvēks. Pēcpusdienā dedzis ēkas pirmais stāvs 50 kvadrātmetru platībā un jumts 20 kvadrātmetru platībā. Nelaimē saindējies 50 gadus vecs vīrieties, kurš nodots mediķu aprūpē.

Komentāri