Uzbrukumā piekauts bijušais SAB vadītājs Kažociņš (Papildināts 13:12), Mixnews.lv

Uzbrukumā piekauts bijušais SAB vadītājs Kažociņš (Papildināts 13:12) (1)

фото

Kriminālziņas | 2014. gada 23. janvārī plkst. 09:49

Pievienota 3.rindkopa

Trešdien uzbrukumā piekauts Satversmes aizsardzības biroja (SAB) bijušais vadītājs Jānis Kažociņš, LNT raidījumam "900 sekundes" atzinis iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (RP).

Kozlovskis stāstīja, ka Kažociņa veselības stāvoklim nav radītas lielas briesmas, tomēr par notikušo ierosināts kriminālprocess.

Miesas bojājumi nav smagi, un Kažociņš pēc medicīniskās palīdzības saņemšanas atlaists mājā. Miesas bojājumu smaguma pakāpe tiks noteikta ekspertīzē, aģentūrai LETA pastāstīja Valsts policijas preses pārstāvis Toms Sadovskis.

Ministrs nevēlējās iedziļināties sīkās detaļās un piebilda, ka uzbrukumā iesaistītas divas personas un neesot izslēgts, ka tas saistīts ar Kažociņa profesionālo darbību.

Par notikušo uzbrukumu VP Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijā ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 231.panta 2.daļas - par huligānismu personu grupā, ja tas saistīts ar miesas bojājumu nodarīšanu.

Pagaidām aizdomās turēto nav. Ar Kažociņu sazināties aģentūrai LETA pagaidām nav izdevies.

Patlaban kriminālprocesā turpinās izmeklēšana, un policija strādā pie versiju izvirzīšanas. Plašāku informāciju policija izmeklēšanas interesēs nesniedz.

Foto: Toms Norde, Valsts kanceleja

Komentāri 1
Munispirms 5 gadiem
Kremļa atkritumi nesodīti drīkst darīt Latvijā visu ko vien grib!
Savulaik Omon slepkavas arī palika nesodīti nemaz neruinājiet par KGB šāvējiem, kas mēŗķtiecīgi nogalināja cilvēkus barikāžu laikā.
Un tādfi mēsli ir pilns, bet viņu pakalpiņi-čekas stuikači turpina šos piesegt.
Nevelti čekas pakalpiņs borovkovs rosināja uz linča tiesām pret tiem, kas nekalpo kremlim, jo Latvijā ir beztiesiska valsts.