Jelgavas novadā degusi neapsaimniekota kūts, Mixnews.lv

Jelgavas novadā degusi neapsaimniekota kūts

фото

Kriminālziņas | 2014. gada 24. janvārī plkst. 08:07

Jelgavas novada Jaunsvirlaukas pagastā ceturtdienas vakarā degusi neapsaimniekota kūts ēka, aģentūra LETA uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Izsaukumu uz notikuma vietu ugunsdzēsēji saņēma pl.21.39. Ierodoties pie degošās kūts, VUGD darbinieki konstatēja, ka liesmas pārņēmušas 300 kvadrātmetru lielu platību. Ugunsgrēkam tika noteikts paaugstinātas bīstamības statuss.

Ugunsgrēku izdevās lokalizēt pl.23.18, bet pilnībā likvidēt - plkst.2.15. Neviens cilvēks šajā nelaimē necieta.

Vēl VUGD saņēma trīs izsaukumus par bīstamām situācijām, kas izveidojušās uz ledus. Divos gadījumos bērni bija novēroti, staigājam pa aizsalušo Daugavu un Rīgas pilsētas kanālu, bet trešajā gadījumā kāds bija redzējis, ka pa Juglas ezera ledu brauc automašīna. Visos trīs gadījumos glābēji, ierodoties notikuma vietā, cilvēkus, par kuriem bija ziņots, nesastapa.

Divas reizes VUGD darbinieki vakar izbrauca uz veikaliem, kuros bija kļūdaini ieslēgusies trauksmes signalizācija. Kā noskaidroja aģentūra LETA, abos gadījumos tie bija "Maxima" veikali Rīgā. Cilvēki no veikaliem tika laikus evakuēti, taču bīstamība neapstiprinājās.

Aizvadītajā diennaktī, laikā no 23.janvāra pl.6.30 līdz 24.janvāra pl.6.30, VUGD kopumā saņēmis 59 izsaukumus - dzēsti 34 ugunsgrēki, veikti 11 glābšanas darbi, bet 14 izsaukumi izrādījušies maldinoši. Ugunsgrēkos neviens cilvēks nav fiziski cietis.

Komentāri