Nav izdevies noskaidrot traģēdijā Valdemāra ielā bojāgājušā vīrieša personību, Mixnews.lv

Nav izdevies noskaidrot traģēdijā Valdemāra ielā bojāgājušā vīrieša personību

фото

Kriminālziņas | 2014. gada 24. janvārī plkst. 15:34

Valsts policijai joprojām nav izdevies noskaidrot vīrieša personību, kurš otrdien neskaidru iemeslu dēļ nokrita Rīgā, Krišjāņa Valdemāra ielā 33, ziņo LETA.

Valsts policijas preses pārstāve Ance Rozīte pastāstīja, ka par vīrieša nāvi policijā sākts kriminālprocess par iespējamu noziedzīgu nodarījumu pret personas veselību. Pagaidām bojāgājušā vīrieša personība nav noskaidrota.

Policija patlaban skaidro notikušā apstākļus. Pagaidām nav skaidrs, vai negadījums noticis sadzīvisku iemeslu dēļ, vai tas saistīts ar būvdarbiem, tāpēc izmeklēšanā policija sadarbosies ar Valsts darba inspekciju (VDI).

VDI pārstāve Linda Matisāne ceturtdien gan teica, ka traģiskais nelaimes gadījums ir saistīts ar darba pienākumu pildīšanu. Detalizētāku informāciju Matisāne nedrīkstēja sniegt, tomēr minēja, ka lieta ir sarežģīta. Tāpat viņa norādīja, ka negadījumu VDI izmeklēs ierastajā kārtībā. Izmeklēšana varētu ilgt līdz 80 dienām.

Portāls Mixnews.lv jau ziņoja, ka otrdien, 21.janvārī, Rīgā, Krišjāņa Valdemāra ielā 33, no vairāku metru augstuma nokritis un no gūtajām traumām negadījuma vietā miris aptuveni 40 gadus vecs vīrietis.

Negadījums noticis pēc pl.16:00, mediķi notikuma vietā ieradušies četru minūšu laikā un konstatējuši, ka cilvēka gūtās traumas ir nesavienojamas ar dzīvību.

Mediķiem zināms, ka negadījums noticis pagalmā.

Foto: mixnews.lv

Komentāri