Rīgā automašīna ietriecas mājas sienā, Mixnews.lv

Rīgā automašīna ietriecas mājas sienā

фото

Kriminālziņas | 2014. gada 27. janvārī plkst. 10:12

Svētdien Rīgā kāda automašīna ietriekusies mājas sienā.

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā aģentūru LETA informēja, ka 1953.gadā dzimis vīrietis Slokas ielā, vadot automašīnu "Audi 80", nobrauca no ceļa un ietriecās mājas sienā. Avārijā cieta transportlīdzekļa vadītājs, kurš ar traumām nogādāts slimnīcā.

Savukārt Babītes novadā, autoceļa Salaspils-Babīte 39.kilometrā, apvidus automašīna "Range Rover", kuru vadīja 1962.gadā dzimis vīrietis, nobrauca no ceļa, ietriecās ceļa nožogojumā un apgāzās. Ceļu satiksmes negadījumā cieta un ar dažādām traumām slimnīcā nogādāts transportlīdzekļa vadītājs un pasažiere - 1963.gadā dzimusi sieviete.

Babītes novada Salas pagastā automašīna "Ford Focus", kuru vadīja 1993.gadā dzimis vīrietis, nobrauca no ceļa un ietriecās kokā. Avārijā cieta automašīnas vadītājs, kurš ar traumām nogādāts slimnīcā. Kopumā pagājušajā diennaktī Latvijā reģistrēti 33 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 13 cilvēki. Rīgas reģionā reģistrētas 18 avārijas, kurās cieta desmit cilvēki.

Ceļu policijas darbinieki pagājušajā diennaktī Latvijā aizturējuši astoņus transportlīdzekļu vadītājus, kuriem alkohola koncentrācija organismā pārsniedza atļauto normu. Septiņi no tiem bija autovadītāji un viens - velosipēdists. Tostarp Rīgas reģionā par braukšanu reibumā aizturēti pieci transportlīdzekļu vadītāji - četri autovadītāji un viens velosipēdists.

Komentāri