Strenču novadā, apgāžoties automašīnai, cietuši trīs cilvēki, Mixnews.lv

Strenču novadā, apgāžoties automašīnai, cietuši trīs cilvēki

фото

Kriminālziņas | 2014. gada 30. janvārī plkst. 10:36

Trešdien Strenču novadā, apgāžoties vieglajai automašīnai, cietuši trīs cilvēki, ziņo LETA.

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā informēja, ka Plāņu pagastā pie kādas privātmājas 1989.gadā dzimusi sieviete, vadot automašīnu "Audi A4", nobrauca no ceļa un apgāzās. Ar dažādām traumām slimnīcā tika nogādāta automašīnas pasažiere - 1986.gadā dzimusi sieviete. Slimnīcā ar dažādām traumām nogādāta arī automašīnas vadītāja un pasažiere - 1983.gadā dzimusi sieviete. Abas sievietes pēc medicīniskās palīdzības saņemšanas no slimnīcas palaistas mājās.

Savukārt autoceļa Murjāņi-Sējas 8.kilometrā automašīna "Volkswagen", kuru vadīja 1967.gadā dzimis vīrietis, uz ceļa apgāzās. Ar dažādām traumām slimnīcā tika nogādāts transportlīdzekļa vadītāj, kurš bija alkohola reibumā.

Kopumā pagājušajā diennaktī Latvijā reģistrēti 43 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 11 cilvēki. Rīgas reģionā reģistrētas 23 avārijas, kurās cietuši pieci cilvēki.

Ceļu policijas darbinieki pagājušajā diennaktī Latvijā aizturējuši četrus transportlīdzekļu vadītājus, kuriem alkohola koncentrācija organismā pārsniedza atļauto normu. Trīs no tiem bija autovadītāji un viens - velosipēdists. Tostarp Rīgas reģionā par braukšanu reibumā aizturēts viens autovadītājs.

Komentāri