Ķengaragā piedzēries vīrietis strīda laikā aizdedzina sievu, Mixnews.lv

Ķengaragā piedzēries vīrietis strīda laikā aizdedzina sievu (1)

фото

Kriminālziņas | 2014. gada 30. janvārī plkst. 19:23

Rīgā, Ķengaragā, vakar piedzēries vīrietis strīda laikā aizdedzinājis savu sievu, aģentūra LETA noskaidroja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Ap pl.20 Lokomotīves ielā kādā dzīvoklī izcēlās strīds neprecēta pāra starpā. Konflikta laikā dzīvoklī atradās arī pāra kopīgais dēls un vīramāte, kura, saprotot, ka konflikts negrasās norimt, izveda mazdēlu no dzīvokļa un izsauca policiju.

Mirkli vēlāk dzīvoklī bija dzirdami kliedzieni, tādēļ zēns steidzās atpakaļ uz dzīvokli, bet, atverot dzīvokļa durvis, pavērās šausminošs skats - viņa mātes galva, pleci un rokas bija liesmās. Zēns piesteidzās pie mātes un aizveda uz vannasistabu, kur palīdzēja liesmas apdzēst.

Pa to laiku notikuma vietā bija ieradusies tuvākā Rīgas Pašvaldības policijas ekipāža, un tās darbinieki agresīvo vīrieti aizturēja. Agresīvais 40 gadus vecais vīrietis nogādāts Ķengaraga iecirknī, bet cietusī - ārstniecības iestādē. Viņas veselības stāvoklis ir stabils. Noskaidrojies, ka vīrietis atradās vairāk nekā divu promiļu alkohola reibumā un jau agrāk nonācis policijas redzeslokā par apreibinošo vielu lietošanu un citiem pārkāpumiem.

Šobrīd aizdomās turamais atrodas izolatorā, un pret viņu sākts kriminālprocess par smagu miesas bojājumu nodarīšanu, ja tam ir bijis mocīšanas vai spīdzināšanas raksturs. Par šādu noziegumu var sodīt ar brīvības atņemšanu līdz pat desmit gadiem. Drīzumā tiesa lems par vīrieša apcietināšanu.

Komentāri 1
Rezijapirms 5 gadiem
Ta bija atbilde uz sievietes emocionalo vardarbibu.