Sala dēļ apsaldējumus guvuši septiņi cilvēki; četri slideno ielu upuri, Mixnews.lv

Sala dēļ apsaldējumus guvuši septiņi cilvēki; četri slideno ielu upuri

фото

Kriminālziņas | 2014. gada 1. februārī plkst. 12:36

Piektdien ķermeņa atdzišanu vai apsaldējumus guvuši septiņi cilvēki, savukārt četri stipri sasitušies, krītot uz slidenām ielām, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) speciāliste Inga Vītola.

Zemgalē autobraucēji pamanījuši ceļmalā guļam vīrieti, kurš, būdams alkohola reibumā, tur bija gulējis acīmredzot vairākas stundas. 44 gadus vecais vīrietis ar smagiem apsaldējumiem nekavējoties nogādāts slimnīcā.

Savukārt Latgalē kāds 65 gadus vecs vīrietis visu dienu bija strādājis laukā bez cimdiem, kā rezultātā dienas beigās ar smagiem plaukstu apsaldējumiem nonācis ārstu aprūpē. Tikmēr Rīgas reģionā slimnīcā nonācis 43 gadus vecs vīrietis, kurš dzērumā visu nakti bija nogulējis nekurinātā istabā.

Piektdien dažādas traumas guva četri cilvēki, kuri bija krituši uz slidenām ielām. Smagāk cietusi kāda 66 gadus veca sieviete Kurzemes reģionā, kura krītot lauza augšstilba kaulu. Tikmēr 46 gadus veca sieviete, krītot uz slidenās ietves, smagi sasitusi galvu un arī nonākusi slimnīcā.

Kā sacīja Vītola, vakar mediķi saņēmuši arī divus izsaukumus uz kalniem, kur krītot ceļa locītavas lūzumu guva 22 gadus veca sieviete, savukārt 17 gadus veca jaunieti pleca traumu guva, krītot ar sniegadēli.

Kopumā vakar NMPD saņēmis 991 saukumu, 164 no tiem saistīti ar traumām.

Komentāri