Aizvadītajā diennaktī nelaimes gadījumos cietuši bērni, Mixnews.lv

Aizvadītajā diennaktī nelaimes gadījumos cietuši bērni

фото

Kriminālziņas | 2014. gada 9. februārī plkst. 13:47

Aizvadītajā diennaktī divi bērni applaucējušies ar karstiem dzērieniem, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) Komunikācijas nodaļas vadītāja Ilze Bukša.

Kurzemē deviņus mēnešus vecs puika uzgāzis sev virsū karstas kafijas krūzi un applaucējis zodu, kaklu un krūtis. Cietušo specializētā NMPD bērnu brigāde nogādājusi uz Bērnu klīnisko universitātes slimnīcu Rīgā.

Applaucējumus guvis arī deviņus mēnešus vecs zēns Zemgalē, kurš uzgāzis sev virsū karstu tēju un applaucējis pēdas. Cietušais nogādāts slimnīcā.

Latgalē kādās mājās kurināta krāsns un, visticamāk, krāsns aizbīdnis ir aizvērts pārāk agri, sacīja Bukša. Mājā ieplūdusi tvana gāze un ar to saindējušies divi zēni - trīs un piecus gadus veci.

Aizvadītajā diennaktī Ventspilī no degošas ēkas ir izglābts piecus gadus vecs bērns un suns, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Ventspilī, Tārgales ielā, bija izcēlies ugunsgrēks pusotrstāvīgā dzīvojamajā ēkā, kurā 16 kvadrātmetru platībā dega siena, grīda un sadzīves priekšmeti.

Bukša informēja, ka piecus gadus vecais zēns bija saindējies ar tvana gāzi un bez samaņas. Cietušais nogādāts slimnīcā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi devušies uz 1252 izsaukumiem, no tiem 247 bijuši saistīti ar dažāda rakstura traumām.

Komentāri