Par sieviešu biedēšanu notiesātais Latvijas valstspiederīgais atkal nonāk tiesas priekšā, Mixnews.lv

Par sieviešu biedēšanu notiesātais Latvijas valstspiederīgais atkal nonāk tiesas priekšā

фото

Kriminālziņas | 2014. gada 10. februārī plkst. 14:22

Par sieviešu izsekošanu un biedēšanu veikalos Lielbritānijā notiesātais Latvijas pilsonis no jauna nonācis tiesas priekšā, noliedzot savu vainu nosacītās atbrīvošanas noteikumu pārkāpšanā, atsaucoties uz laikrakstu "Grimsby Telegraph", ziņo LETA.

23 gadus vecais Ēriks Sutra, kuram nav noteiktas dzīvesvietas, aizvadītajos mēnešos iesaistīts vairākos incidentos Grimsbi veikalos, kur viņš izsekojis sievietes un izteicis viņām rupjas piezīmes.

Grimsbi miertiesa Sutru pagājušā nedēļā atzina par vainīgu nesociālā uzvedībā, kā arī divu saldējuma "Mars" iepakojumu nozagšanā no veikala. Tiesa Sutram piesprieda viena gada cietumsodu, kuru viņš jau ir izcietis pirmstiesas izmeklēšanas laikā.

Grimsbi tiesa arī noteica Sutram divu gadu pārbaudes laiku, kurā viņam aizliegts lietot aizskarošu vai iebiedējošu valodu vai piekopt uzvedību, kas satrauc apkārtējos. Viņam arī aizliegts uzturēties veikalos vai kādās citās telpās, ja viņam ir prasīts tās pamest.

Tomēr Sutra nav attaisnojis tiesas cerības uz labošanos un nepilnas dienas laikā kopš sprieduma pasludināšanas aizturēts par analoģisku pārkāpumu. Kā Grimsbi tiesā pavēstīja prokuratūra, Sutra pārkāpis pārbaudes laika nosacījumus divos atsevišķos incidentos.

Vienā incidentā viņš sekojis kādai sievietei ar mazuli, pārbiedējot gājēju, bet aptuveni stundu agrāk viņš iegājis Grimsbi lielveikalā "CJ Supermarket", kuru tiesa viņam noliegusi apmeklēt.

Sutra tiesā noliedza savu vainu pārbaudes noteikumu pārkāpšanā abos incidentos, taču atzinās kūkas un enerģijas dzēriena nozagšanā veikalā "CJ Supermarket".

Apsūdzētā advokāts Gerijs Balbeks tiesā sacīja, ka Sutra valodas barjeras dēļ pilnībā neizprotot viņam pasludināto spriedumu, bet zādzību veikalā veicis, jo viņam neesot naudas ēšanai.

Apsūdzētā advokāts iepriekš tiesā sacīja, ka Sutra vēlas atgriezties mājās Latvijā, kur jau ir atgriezusies viņa ģimene, taču viņam nav naudas biļetei mājupceļam.

Saskaņā ar tiesas spriedumu Sutram par nosacītās atbrīvošanas prasību neievērošanu draud reāls cietumsods.

Nākamā tiesas sēde paredzēta 21.februārī.

Komentāri