Policijas palīdzību lūdz sev nesaprotamā veidā Rīgā nokļuvis lietuvietis, Mixnews.lv

Policijas palīdzību lūdz sev nesaprotamā veidā Rīgā nokļuvis lietuvietis

фото

Kriminālziņas | 2013. gada 21. janvārī plkst. 15:12

Svētdienas rītā Rīgā, Lucavsalas ielā policijas darbiniekiem palīdzību lūdza kāds Lietuvas pilsonis. Viņš nezināja, kā ir nokļuvis Rīgā, kur atmodies uz automašīnas aizmugurējā sēdekļa, informē Rīgas pašvaldības policija. Persona, kurai nozagts maks un tālrunis, nogādāta slimnīcā, bet par notikušo informēta Valsts policija.

Pirms tam naktī, patrulēšanas laikā Laboratorijas ielā policisti ievēroja vīrieti, kas atradās pie automašīnas "Mercedes", kurai bija izsists aizmugurējais vējstikls. Pie automašīnas atradās soma un kaste ar dažādiem virtuves piederumiem.

Pārbaudot personas datus, tika konstatēts, ka vīrietis izsludināts policijas meklēšanā. Līdz Valstas policijas ierašanās brīdim tika nodrošināta notikuma vietas apsardze.

Savukārt 19.janvāra naktī Tirgoņu ielā Pašvaldības policija pamanīja konflikts starp divām personām, no kurām viena gulēja zemē, bet otrs koda zemē guļošajam. Izšķirot kautiņā iesaistītos, viens trakulis iekoda pirkstā arī policijas darbiniekam. Tika izsaukta neatliekamā medicīniskā palīdzība, kas cietušajam sniedza medicīnisko palīdzību.

Pavisam brīvdienās Rīgas pašvaldības policija saņēma 401 izsaukumu, reģistrēti 572 notikumi. Valsts policijā brīvdienās nogādāti 16 cilvēki, patvērsmē nogādāti 53, bet dzīves vietās – 22 cilvēki.

Komentāri