Kozlovskis: Legālo narkotiku tirgotāju aiziešana pagrīdē sarežģīs policijas darbu, Mixnews.lv

Kozlovskis: Legālo narkotiku tirgotāju aiziešana pagrīdē sarežģīs policijas darbu

Pēdējā laikā aktīvā cīņa par "legālo narkotiku" tirdzniecības vietu slēgšanu ir radījusi jaunu pazīmi, ka šī biznesa pārstāvji aiziet pagrīdē, kas varētu būtiski sarežģīt policijas darbu, intervijā LTV raidījumam "Rīta Panorāma" atzina iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (RP).

Ministrs nevarēja pateikt, vai šāda pazīme dos rezultātu cīņā pret "legālajām narkotikām", jo nav skaidri zināms vai aiziešana pagrīdē mazinās narkotiku lietotājus skaitu, vai tikai sarežģīs policijas darbu.

Viņš atzina, ka cīņa pret "legālo narkotiku" tirdzniecības vietām būs ilgstoša, tomēr policijas mērķis ir, lai tās nevarētu iegādāties kā legālas preces veikalā.

"Ministrija pēdējā laikā šim jautājumam ir veltījusi īpašu uzmanību, tādējādi rosinot arī nekustamo īpašumu saimnieku atbildību par viņu īpašumā ierīkotajām "legālo narkotiku" tirdzniecību vietām. Līdzīgi tas ir noteikts gadījumos, ja nekustamajā īpašumā ir ierīkota nelegālā alkohola "točka"," stāstīja Kozlovskis.

Ministrs pastāstīja, ka pirmie brīdinājumi par šādu tirdzniecības vietu atrašanos ir nosūtīti nekustamo īpašnieku saimniekiem.

Komentāri