Īrijā nogalināts Latvijas valstspiederīgais, Mixnews.lv

Īrijā nogalināts Latvijas valstspiederīgais

фото

Kriminālziņas | 2014. gada 17. februārī plkst. 11:35

Nedēļas nogalē Īrijā nogalināts Latvijas valstspiederīgais, kurš nāvējoši sadurts konflikta laikā, ziņo LETA, atsaucoties uz Īrijas medijiem.

26 gadus vecais Latvijas valsts piederīgais Aleksandrs Karpovs atrasts miris sestdienas pēcpusdienā ap pl.17:00 pēc vietējā laika (ap pl.19:00 pēc Latvijas laika) savās mājās Portārlingtonas pilsētā.

Aizdomās par Karpova saduršanu Īrijas policija aizturējusi divus aptuveni 30-40 gadus vecus vīriešus, kas ir Lietuvas pilsoņi, vēsta "RTE.ie".

Kā liecina policijas rīcībā esošā informācija, viens no lietuviešiem dzīvojis vienā mājoklī ar nogalināto Karpovu.

Pēc īru presē vēstītā, upuris kopā ar abiem lietuviešiem sestdien uzdzīvojis un skatījies televīzijā Olimpiādi. Starp upuri un abiem lietuviešiem izcēlies konflikts, kurā Karpovs nāvējoši sadurts.

Saskaņā ar Īrijas tabloīdu interpretāciju par notikušā apstākļiem pudeles brāļi sastrīdējušies par vīriešu skeletona sacensību iznākumu, kurās zelta medaļu izcīnīja Krievijas pārstāvis Aleksandrs Tretjakovs, bet latvietis Martins Dukurs palika otrais.

Īru presē Karpovs dēvēts par latvieti, bet abi Lietuvas pilsoņi par krieviem. Karpovs Īrijā dzīvo jau piecus gadus. Neviens no konfliktā iesaistītajiem iepriekš policijas redzeslokā nebija nonācis.

Komentāri