Nedēļas nogalē legālo narkotiku bodītēs izņem 343 augu maisījumu iepakojumu, Mixnews.lv

Nedēļas nogalē legālo narkotiku bodītēs izņem 343 augu maisījumu iepakojumu

фото

Kriminālziņas | 2014. gada 17. februārī plkst. 16:35

Rīgā pagājušās nedēļas nogalē tā dēvēto "legālo" narkotiku bodītēs izņemti 343 augu maisījumu iepakojumi, ziņo LETA.

No 14.februāra līdz 17.februārim pašvaldības policijas darbinieki apsekoja 93 tirdzniecības objektus, 55 gadījumos policisti bodītēs netika ielaisti.

Pārbaužu laikā izņemti 343 dažāda apjoma augu maisījumu iepakojumi, konstatēti 44 dažādi administratīvie pārkāpumi, kā arī aizdomās par atrašanos narkotiku reibumā aizturētas divas personas. Rīgas Pašvaldības policijā (RPP) pēc nedēļas nogalē veiktajām pārbaudēm uzsāktas 19 administratīvā pārkāpuma lietas.

"Pārbaudes turpināsies arī šajā nedēļā un turpmāk un, ņemot vērā plaši izskanējušo informāciju par policijas un sabiedrisko organizāciju aktivitātēm, liela daļa tirdzniecības vietu tuvākajā laikā nestrādās. Tas, ka šī tirdzniecība apsīks, sabiedrībai būs ieguvums", uzskata pašvaldības policijas vadība.

Šobrīd RPP rīcībā ir informācija par 35 "legālo" narkotiku tirdzniecības vietām. 2013.gada oktobrī policijai bija zināmas 57 šādas tirdzniecības vietas, no tām pašlaik darbību pilnībā pārtraukušas 22, bet trīs tirdzniecības vietas darbību turpina ar citu tirdzniecības objekta nosaukumu.

Pēc informācijas saņemšanas par kādu jaunieti, kurš miris, iespējams, tieši pēc šo maisījumu lietošanas, pašvaldības policija ir apņēmības pilna darboties vēl aktīvāk.

Komentāri