Par 7000 ASV dolāru izspiešanu aizturēts kriminālajās aprindās pazīstamais Krievāns, Mixnews.lv

Par 7000 ASV dolāru izspiešanu aizturēts kriminālajās aprindās pazīstamais Krievāns

фото

Kriminālziņas | 2014. gada 19. februārī plkst. 15:17

Valsts policija (VP) pagājušā nedēļā saistībā ar 7000 ASV dolāru (5129 eiro) izspiešanu aizturējusi agrāk tiesāto, savulaik kriminālajās aprindās pazīstamo Voldemāru Krievānu, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.

VP Sabiedrisko attiecību nodaļas pārstāve Sintija Virse aģentūrai LETA apstiprināja, ka 13.februārī par 7000 ASV dolāru izspiešanas faktu vienā no Rīgas centra kafejnīcām aizturēts trīs reizes agrāk tiesāts 1959.gadā dzimis vīrietis.

Par naudas izspiešanu ierosināts kriminālprocess. Vīrietim 15.februārī tiesa kā drošības līdzekli piemēroja apcietinājumu.

Plašāku informāciju policija izmeklēšanas interesēs pagaidām nesniedz. LETA arhīvs liecina, ka 2001.gadā policija Krievānu ar iesauku "Krivoj" aizturēja aizdomās par krāpšanu lielos apmēros. Krievāns jau iepriekš četras reizes sodīts par naudas izspiešanu un laupīšanu.

Ziņots arī, ka nesen policijas rokās nokļuva vēl viens kriminālajās aprindās pazīstams cilvēks - Raitis Kononovs. Arī viņš tiek turēts aizdomās par izspiešanu.

Komentāri