Burtniekos brauciens reibumā ar kvadraciklu beidzas ar smagām traumām, Mixnews.lv

Burtniekos brauciens reibumā ar kvadraciklu beidzas ar smagām traumām (1)

фото

Kriminālziņas | 2014. gada 23. februārī plkst. 11:42

Burtnieku novadā avarējis kvadracikls, cietuši vairāki vīrieši. Pirms pusnakts Burtnieku novada Burtnieku pagasta ceļa posmā no mājām "Arāji" uz Burtniekiem 1.kilometrā nenoskaidrots vadītājs, braucot ar kvadraciklu "Yamaha Grizzly", apgāzās. Cietuši 1962.gadā un 1978.gadā dzimuši vīrieši, kas ar dažādām traumām nogādāti slimnīcā. Jaunākajam no vīriešiem konstatēts alkohola reibums, liecina policijas sniegtā informācija.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša, šajā negadījumā cietuši ir trīs vīrieši. Pēc viņas stāstītā, Vidzemē nakts laikā alkohola reibumā vīriešu kompānija braukāja ar kvadraciklu, un krietiena rezultātā smagu mugurkaula traumu guva 52 gadus vecs vīrietis, bet 34 gadus vecam vīrietim bija smadzeņu satricinājums, nobrāzumi un sasitumi.

Savukārt vēl pēc pāris stundām neatliekamo palīdzību uz mājām izsauca 71 gadus vecs vīrietis, kuram tika konstatēta galvas trauma, un viņš pats neko neatcerējās.

Pl.13 Apes novadā uz autoceļa no Apes krustojuma uz "Zeltiņiem" notikusi sadursme starp "Opel" un "Audi" spēkratiem. Autoavārijā cietuši un ar dažādām traumām slimnīcā nogādāts 1983.gadā dzimis vīrietis, 2002.gadā dzimis zēns, 1986.gadā dzimusi sieviete un 1974.gadā dzimis vīrietis.

2008.gadā dzimusi meitene laimīgā kārtā nav fiziski cietusi. Kopumā aizvadītajā diennaktī reģistrēti 62 ceļu satiksmes negadījumi, to skaitā 13 ar cietušajiem.

Komentāri 1
DqyEGnhJ4pirms 5 gadiem
Thank you very much for your post.I've been trying to see clseor what Tilta is doing and it really seems grate.Thanks a lot.Do please refer me to Tilta to enter on their online shop.Thanks again.