Muitnieki atrod auto degvielas tvertnē paslēptas 143 400 cigaretes, Mixnews.lv

Muitnieki atrod auto degvielas tvertnē paslēptas 143 400 cigaretes

фото

Kriminālziņas | 2013. gada 23. janvārī plkst. 14:23

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) muitas amatpersonas pirmdien novērsušas mēģinājumu ievest Latvijā vairāk nekā 145 000 cigarešu, un vienā automašīnā atrastas pat 143 400 degvielas tvertnē paslēptas cigaretes.

Kā aģentūru LETA informēja VID sabiedrisko attiecību daļā, pirmdien, 21.janvārī, Silenes muitas kontroles punktā, pārbaudot kravas automašīnu "IVECO", atklāts, ka tai ir pārbūvēta degvielas tvertne, kurā izveidota cigarešu slēptuve. Slēptuvē muitas amatpersonas atrada 143 400 "Minsk" un "Winston" markas cigaretes ar Baltkrievijas akcīzes nodokļa markām.

Par konstatēto pārkāpumu sākta administratīvā lietvedība un lietas materiāli nodoti VID Muitas kriminālpārvaldei.

Pārbaudot vieglo automašīnu "Volvo", konstatēts, ka cimdu nodalījumā, aizmugurējo sēdekļu roku balstā un rezerves riteņa nodalījumā atrodas 1420 "Monte Carlo", "Magna", "Premjer", "Rider" un "Capri" markas cigarešu ar Baltkrievijas akcīzes nodokļa markām.

Foto: no vietnes neky.ru

Par šo pārkāpumu noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par muitošanai pakļauto preču ievešanu Latvijas muitas teritorijā, noslēpjot šīs preces no kontroles vai tās nedeklarējot.

Komentāri