Autovadītājs Rīgā notriec pusaudzi, Mixnews.lv

Autovadītājs Rīgā notriec pusaudzi

фото

Kriminālziņas | 2014. gada 1. martā plkst. 17:36

Piektdien Rīgā, Krišjāņa Valdemāra ielā, kāds vīrietis ar automašīnu notriecis pusaudzi, ziņo LETA.

Kā informēja Valsts policijas preses pārstāvis Dairis Anučins, 1976.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu "Chrysler Grand Voyager", uzbrauca 1998.gadā dzimušam puisim, kurš pēc negadījuma tika nogādāts slimnīcā.

Tikmēr Lubānas ielā kāds autovadītājs ar "VW Transporter" veica nepareizu manevru, kura rezultātā notika sadursme starp divām citām automašīnām - "Opel Astra" un "Volvo XC90". Negadījumā cieta "Opel" vadītājs, kurš tika nogādāts slimnīcā.

Brīvības gatvē notika sadursme starp automašīnu "Volvo", kuru vadīja vīrietis alkohola reibumā, automašīnu "Mazda" un automašīnu "Citroen". Pēc negadījuma slimnīcā tika nogādāta viena no automašīnu pasažierēm.

Savukārt Jaunjelgavā, Lāčplēša ielā, 1972.gadā dzimis vīrietis nespēja savaldīt kvadriciklu "Suzuki", tāpēc tas apgāzās, bet braucējs pēc negadījuma tika nogādāts slimnīcā.

Kā liecina policijas apkopotā informācija, aizvadītajā diennaktī valstī kopumā reģistrēti 49 ceļu satiksmes negadījumi, no kuriem četros cietis pa vienam cilvēkam, bet bojāgājušo nav.

Alkohola vai citu apreibinošo vielu ietekmē pie automašīnas stūres pieķerti pieci autovadītāji - divi Rīgas reģionā, bet pa vienam Vidzemē, Kurzemē un Latgalē.

Komentāri