Pie Latgalē apcietinātā narkotiku dīlera atrod arī šaujamieroci un munīciju, Mixnews.lv

Pie Latgalē apcietinātā narkotiku dīlera atrod arī šaujamieroci un munīciju

фото

Kriminālziņas | 2014. gada 5. martā plkst. 10:07

Kratīšanas gaitā pie Latgalē apcietinātā narkotiku dīlera policijas darbinieki atraduši un izņēmuši arī TT markas šaujamieroci un munīciju, aģentūru LETA informēja Valsts policijas inspektore Anastasija Laizāne.

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja darbinieki atsavinājuši Latgalē pēdējos gados lielāko narkotiku partiju, kā arī aizturējuši un apcietinājuši narkotiku dīleri. Kriminālpolicijas darbinieki no apgrozības izņēmuši trīs kilogramus metamfetamīna.

Atsavināto narkotiku kopējā vērtība melnajā tirgū ir aptuveni 45 000 eiro. Kā aģentūru iepriekš informēja Laizāne, pateicoties paveiktajam lielajam darbam un rūpīgi saplānotajam operatīvo pasākumu kompleksam, Daugavpilī ticis aizturēts kāds 1970.gadā dzimis noziedzīgas grupas dalībnieks, pie kura atrasti un atsavināti 15 grami metafmetamīna.

Aizturētais vīrietis ir nosacīti sodīts par narkotisko vielu nelikumīgu apriti, un viņam vēl nebija beidzies nosacītā soda termiņš. Neskatoties uz to, viņš turpināja nodarboties ar narkotiku nogādāšanu pilsētā un realizāciju.

Pēc aizturēšanas pie aizturētā dīlera dzīvesvietā tika veikta kratīšana, kur policisti konstatēja un atsavināja ap trīs kilogramiem narkotiku - metafetamīna, kas bija fasēts dažādos daudzumos. Aizturētais realizēja narkotikas citām personām, kuras savukārt izplatīja narkotikas jau mazākās devās patērētājiem.

Vīrietim kā drošības līdzeklis piemērots apcietinājums, policija sāktajā kriminālprocesā turpina izmeklēšanu.

Par šādu noziedzīgo nodarījumu vainīgajām personām paredzēts sods ar brīvības atņemšanu līdz astoņiem gadiem.

Komentāri