Vēlme pavizināties uz elektrovilciena jumta beidzas ar vīrieša nāvi, Mixnews.lv

Vēlme pavizināties uz elektrovilciena jumta beidzas ar vīrieša nāvi

фото

Kriminālziņas | 2014. gada 14. martā plkst. 20:04

Piektdien Tukuma dzelzceļa stacijā uz elektrovilciena jumta atrasts vīrieša līķis. Vīrietis ceturtdien bija vizinājies uz vilciena jumta un filmējis šo procesu savā mobilajā telefonā, ziņo LETA.

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece informēja, ka ap pl.6:30 Tukuma dzelzceļa stacijā "Latvijas Dzelzceļa" darbinieki pēc nakts stāvēšanas apsekoja elektrovilciena sastāvu un konstatēja, ka uz vilciena jumta atrodas vīrieša līķis.

Notikuma vietā ieradās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) glābēji un VP. Glābēji nocēla mirušā ķermeni no vilciena jumta, un vilciens ar 15 minūšu kavēšanos varēja doties ceļā uz Rīgu.

VP jau noskaidrojusi, ka 1984.gadā dzimušais vīrietis ceturtdien pl.22:00 nopircis biļeti Rīgā, Zasulauka stacijā, un ceļā uz Tukumu vizinājies uz elektrovilciena jumta, filmējot šo procesu savā mobilajā telefonā.

Mediķi vīrietim konstatēja apdegušu elektrotraumu uz rokām, kājām un vaiga. Par notikušo sākts kriminālprocess, turpinās izmeklēšana.

Foto: Māris Morkāns, mixnews.lv

Komentāri