Negadījums Jēkabpilī: Nodega angārs un divi auto, Mixnews.lv

Negadījums Jēkabpilī: Nodega angārs un divi auto

фото

Kriminālziņas | 2014. gada 14. martā plkst. 17:44

Ugunsdzēsējiem izdevies lokalizēt paaugstinātas bīstamības ugunsgrēku, kas piektdien izcēlās Jēkabpilī, Pormaļa ielā 102, visā platībā aizdegoties angāram, ziņo LETA.

Kā informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD), patlaban turpinās uguns skarto angāra konstrukciju laušana un dzēšana. No aizdegšanās ugunsdzēsējiem izdevies paglābt gan tuvumā esošo dzīvojamo māju, gan arī vēl vienu tādu pašu angāru.

Ugunsgrēka dzēšanā iesaistījās četras ugunsdzēsēju ekipāžas no Jēkabpils, Preiļiem un Līvāniem - kopumā 12 cilvēki.

Ugunsgrēkā pilnībā nodega angārs, divas smagās automašīnas ar piekabēm un vieglās automašīnas piekabe. Ugunsgrēka izcelšanās iemesls un nodarītā materiālā zaudējuma apmērs pagaidām vēl tikai tiek skaidrots. Patlaban ir zināms, ka no visa sadegušā īpašuma apdrošināta bijusi tikai viena automašīna.

Pl.14:21 ugunsdzēsēji saņēma informāciju par ugunsnelaimi kādā angārā Jēkabpilī. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji konstatēja, ka degošajā angārā atradusies automašīna ar diviem baloniem, kuri sprāguši.

Kopējā angāra degšanas platība bija 450 kvadrātmetri. Vienlaikus aizdegās arī blakus esošais šķūnis desmit kvadrātmetru platībā.

Komentāri