Policija maina pedofila fotorobotus, Mixnews.lv

Policija maina pedofila fotorobotus

фото

Kriminālziņas | 2014. gada 19. martā plkst. 11:14

Kā informē Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde, tad šobrīd pārbaudīti jau 69 vīrieši. Pēc pēdējām liecībām izveidoti jauni fotoroboti. No jauna izveidoti ir divi uzbrucēja attēli – vienu ir zīmējis mākslinieks, ņemot vērā visu cietušo liecības, bet otrs ir veidots ar datorprogrammu pēc pēdējo cietušo liecībām. Fotoroboti ir veidoti pēc cietušo, kas ir 8-9 gadus vecas meitenes, stāstītā.

Vīrietis ir 165-170 centimetrus garš, 15-20 gadus vecs vai vecāks, bet jauneklīga izskata, nedaudz viļņotiem matiem, kas galvas vidū ir garāki, sānos – īsāki. Viņam ir biezas, tumšas uzacis, šaura piere, seja pumpaina ar rētām, iešķībs deguns, uz rokām dzimumzīmes. Iespējamais apģērbs - tumšas krāsas jaka, ar zaļas krāsas uzrakstiem krūšu rajonā, balts T-krekls ar zilām svītrām, brūnas bikses, melni sporta apavi ar baltas krāsas šņorēm. Uz rokas uzsiets striķītis, kaklā ķēdīte ar krustiņu. Varmāka varētu būt viepatis, nedrošs par sevi, varētu būt atpalicis attīstībā.

Policija lūdz atsaukties ikvienu, kas atpazīst, ir redzējis vai var sniegt jebkādu cita veida informāciju par šo vīrieti. Ikvienu, kas var sniegt kādu informāciju, lūdzam zvanīt – 67086546, 110 vai ziņot anonīmi – 67086677.

Jau ziņojām, ka aizvadītajā piektdienā varmāka pastrādājis vēl vienu dzimumnoziegumu, tādējādi uz pedofila sirdsapziņas jau ir četri upuri.

"Praktiski visa kriminālpolicijas pārvalde strādā Imantā. Arī vakar līdz vēlam vakaram turpinājām darbu," sacīja raidījumam "Rīta Panorāma" sacīja Valsts policijas Rīgas kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Sozinovs. "Domājam, ka viņš dzīvo Imantā vai ir saistīts ar šo mikrorajonu. Mums ir viņa DNS un agrāk vai vēlāk sauksim šo personu pie atbildības par to, ko viņš ir izdarījis."

"Pārbaudām jebkuru zvanu. Pa nakti pārbaudījām vēl sešus cilvēkus, kas bija līdzīgi fotorobotiem. Cilvēku atsaucība ir liela, zvana ne tikai no Rīgas, bet citām pilsētām, kur cilvēkiem šķiet, ka viņi ir redzējuši šo cilvēku. Darbs neapstāsies līdz nenotversim varmāku. Jebkurš sīkums, ko cilvēki mums zvana un saka, viņš var būt noderīgs, lai atrastu noziedznieku," norādīja Sozinovs.

Foto: Valsts policija

Komentāri