Bruņots vīrietis mēģina nolaupīt autobusu Siguldā, Mixnews.lv

Bruņots vīrietis mēģina nolaupīt autobusu Siguldā (1)

фото

Kriminālziņas | 2014. gada 19. martā plkst. 17:07

Siguldā tika aizturēts jauns vīrietis, kurš draudot ar automātu, gribēja nolaupīt maršrutu autobusu. Tajā pat laikā viņš teicis, ka steidzās aizsargāt dzimteni. Par to, kā izdevās notvert un neitralizēt noziedznieku, stāsta TV5 raidījums "Kriminal+".

Sākumā jauns cilvēks ar automātu vienkārši pastaigājās pa ceļu, izstiepjot priekšā roku un mēģinot nostopēt garām braucošās mašīnas. Kāds no vadītājiem izsauca policiju, bet kamēr likumsargi ieradās notikuma vietā, parādījās maršruta autobuss. Tad jaunais cilvēks vienkārši izskrēja uz ceļa vidus un pavērsa automātu pret vadītāju, ziņo raidījums.

"Šoferis nezināja, vai automāts ir īsts, uzlādēts vai nē. Viņš, domājot par sevi un pasažieriem, apstādināja transportu," skaidroja "CATA" pārvādājumu nodaļas vadītājs Nikolajs Slotins.

Puisis iegāja autobusā un pieprasīja nekavējoties viņu aizvest uz Rīgu.

"Viņš pavērsa automātu pret mani, es uzreiz atsitu viņu sānus, sāku rāpties ārā. Bet stūre man bija nolaista, ātri izsprukt es nevarēju, bet viņš apgrieza ieroci un iesita man [ar otru galu]," pastāstīja vadītājs.

Puisis kliedza, ka viņa valstij uzbrūk, ka viņam steidzami vajag uz Rīgu, aizstāvēt dzimteni un pats mēģināja sēsties pie stūres, bet šoferis paspēja noslēpt atslēgas. Kautiņš turpinājās vēl dažas minūtes, taču vadītājs izrādījās stiprāks, pastāstīja aculiecinieki.

Beigās puisi ar automātu izdevās izstumt no autobusa. Kamēr vadītājam tika sniegta pirmā palīdzība, jaunajam cilvēkam izdevās nostopēt mašīnu un tikt līdz Siguldai, kur viņu aizturēja policija.

Autobusa vadītājs Igors patlaban atrodas slimnīcā.

Komentāri 1
zanepirms 4 gadiem
Vai šoferis nebūt jāsauc pie atbildības???? Cik zinu apstāšanās ir paredzēta tikai pieturās, nevis kā šinī gadījumā - ielaižot autobusā bruņotu cilvēku un apdraudot visu pasažieru dzīvības!!!!!!!!!!!!!
1