Aizdegas tirdzniecības centra "Alfa" noliktava (Papildināts), Mixnews.lv

Aizdegas tirdzniecības centra "Alfa" noliktava (Papildināts)

фото

Kriminālziņas | 2014. gada 1. aprīlī plkst. 09:48

Otrdienas rītā tirdzniecības centrā "Alfa" veikala "Elkor" noliktavā īssavienojuma dēļ izcēlusies neliela aizdegšanās. Ņemot vērā tirdzniecības centru sabiedrisko nozīmi, izsludināts paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Izsaukums uz tirdzniecības centru saņemts pl.6.20. Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka aizdegšanās notikusi viena kvadrātmetra platībā. Liesmas nodzēstas, notika telpu pārbaude un apsekošana.

Kā informē SIA "Linstow Center Management" pārstāve Evija Ansonska, tirdzniecības centra 2.stāvā veikala "Euroskor" palīgtelpās bija izcēlies ugunsgrēks viena kvadrātmetra platībā. Dzēšanas rezultātā ar ūdeni nolieta apmēram 1500 kvadrātmetru teritorija. Kā uzsver Ansonska, "Alfa" strādā ierastajā darba režīmā.

Kā norāda VUGD, veikalā nostrādāja automātiskā ugunsdzēsības sistēma - sprinkleri - un ugunsgrēks tika nodzēsts pirms ugunsdzēsēju ierašanās.

Kā norāda VUGD, ņemot vērā paaugstinātas bīstamības statusu. notikumā vietā ieradās 12 vienības - astoņas autocisternas, divi pacēlāji, divas automašīnas ar kāpnēm.

Foto: lv.wikipedia.org

Komentāri