Ušakovam izteikti nāves draudi, Mixnews.lv

Ušakovam izteikti nāves draudi (1)

фото

Kriminālziņas | 2014. gada 2. aprīlī plkst. 14:28

Rīgas Centra rajona prokuratūra ar 50 piespiedu darba stundām nolēmusi sodīt sievieti, kura draudēja noslepkavot Rīgas mēru Nilu Ušakovu (SC), ziņo LETA.

Prokuratūras preses sekretāre Aiga Šēnberga informēja, ka par pieskaitāmu atzītā sieviete no speciāli izveidotas elektroniskā pasta adreses nosūtīja e-pasta vēstuli Rīgas mēram, paužot viņam draudus nogalināt vai nodarīt smagus miesas bojājumus. To pašu apsūdzētā persona izdarīja arī no savas elektroniskā pasta adreses.

"Saņemtajās e-pasta vēstulēs izteiktos draudus cietušais uztvēra reāli, baidoties, ka apsūdzētā persona arī izpildīs izteiktos draudus," norāda prokuratūra.

Ņemot vērā vainas atzīšanu un prettiesisko darbību nožēlošanu, prokurore nolēma sievietei piemērot priekšrakstu par sodu - 50 stundām piespiedu darba.

Komentāri 1
oomītepirms 4 gadiem
nabadziņš....bet kā jūtos es ??? esot SC pie varas un sadarbība ar putinu, esmu visu laiku bailēs par savu un bērnu dzīvībām, ja ienāks krievi , mūs latviešus iznīcinās un izsūtīs, jo tas jau tika darīts, tā lūk, es arī baidos no SC.