Smaga avārija Jelgavā: Cietuši septiņi bērni (FOTO), Mixnews.lv

Smaga avārija Jelgavā: Cietuši septiņi bērni (FOTO) (2)

фото

Kriminālziņas | 2014. gada 10. aprīlī plkst. 15:16

Ceturtdien, ap pl.13:30 Jelgavā, pie pilsētas robežas uz Dobeles šosejas, notikusi sadursme starp pilsētas maršruta autobusu, kurā bija daudz skolēnu, un kravas automašīnu ar baļķu kravu. Septiņi skolēni nogādāti slimnīcā, taču ar vieglām traumām, ziņo LETA.

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece informēja, ka sadursmē iesaistīts Jelgavas pilsētas 1.maršruta autobuss no galapunkta Tušķos, kurā pie Aizupes pamatskolas bija sakāpuši daudzi skolēni.

Autobuss brauca pilsētas virzienā, bet tam pretī no pilsētas kravas automašīna ar baļķu kravu. Pie ceļa malā līkumā esošā veikala aiz Jelgavas pilsētas robežas kravas automašīnai sprāga riepa, tā sasvērās un aizķēra autobusa kreiso sānu.

Pēc policijas rīcībā esošās informācijas, autobusā cieta arī vairāki pasažieri, no tiem pārsvarā skolēni, kas guvuši vieglus savainojumus. Septiņi skolēni nogādāti slimnīcā, bet arī tiem, pēc policijas rīcībā esošās informācijas, nav smagu traumu.

фото

Negadījuma vietā ir ierobežota satiksme. VP satiksmi regulē pa vienu joslu.

Tāpat negadījuma vietā turpina strādāt arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta glābēji.

Foto: Ivars Veiliņš, jelgavasvestnesis.lv

Komentāri 2