Ķuzis: Imantas pedofils pārtraucis savu darbību, Mixnews.lv

Ķuzis: Imantas pedofils pārtraucis savu darbību (2)

фото

Kriminālziņas | 2014. gada 11. aprīlī plkst. 09:55

Imantas pedofils ir pārtraucis savas noziedzīgās darbības un pēdējā laikā nav saņemta informācija par jauniem viņa pastrādātiem noziegumiem, piektdien, 11.aprīlī, intervijā LNT raidījumā "900 sekundes" sacīja Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis.

Kā uzskata Ķuzis, pedofila pazušanu izraisījusi policijas sniegtā informācija sabiedrībai. "Dziedziņa gals ir jāmeklē Imantā," sacīja Ķuzis, norādot, ka policija ir pārliecināta par noziedznieka saistību ar šo Rīgas mikrorajonu.

Netiek izslēgts, ka viņš varētu tikt slēpts. Katru dienu policija saņemot informāciju par publiskotajam noziedznieka portretam līdzīgām personām.

Šo informāciju policija pārbauda, apzinot iespējamos vainīgos un salīdzinot viņu DNS ar policijas rīcībā esošo noziedznieka DNS.

mixnews.lv ziņoja, vīrietis tiek meklēts par trīs smagiem dzimumnoziegumiem pret mazgadīgām meitenēm Imantas mikrorajonā,un par viņa atrašanu izsolīta atlīdzība - 4000 eiro.

Kopumā uz viņa sirdsapziņas ir četri upuri. Pēdējais noziegums izdarīts 14.martā ap plkst.15, kad uzbrucējs iegrūda liftā divas mazgadīgas meitenes un veica netiklas darbības.

Visus trīs noziegumus vieno tas, ka tie pastrādāti dzīvojamajās mājās, kurās ir lifts. Tieši liftos vīrietis izdarījis savus noziegumus. Policija uzskata, ka vīrietis savus upurus izsekojis, pirms tam tos novērojot bērnu laukumos.

Sākotnēji uzbrukumi veikti vakaros, bet pēdējais noziegums noticis jau dienas laikā, kad uz ielām ir daudz cilvēku. Pēdējais noziegums izdarīts 14.martā.

Komentāri 2