Purvciemā par laupīšanām aiztur pusaudžus, Mixnews.lv

Purvciemā par laupīšanām aiztur pusaudžus

фото

Kriminālziņas | 2014. gada 11. aprīlī plkst. 11:23

Par astoņām sieviešu aplaupīšanām Rīgā, Purvciemā, aizturēti trīs pusaudži. Viena sieviete laupīšanas rezultātā guva smagus miesas bojājumus un vēlāk slimnīcā nomira, informē Valsts policija.

Trīs pusaudži Purvciemā marta vidū dažu dienu laikā uz ielas aplaupīja sievietes. Gados jauno laupītāju grupa darbojās ļoti regulāri, aplaupot aptuveni vienu līdz trim sievietēm dienā. Jaunieši izvēlētajiem upuriem no rokām izrāva rokas somiņas, iegūstot mobilos tālruņus, kā arī skaidras naudas līdzekļus, kas atradās sieviešu makos.

Pēdējās laupīšanas laikā pusaudži par savu upuri izvēlējās vecāku sievieti. Laupīšanas laikā sieviete pretojās garnadžiem un nokrita. Sieviete nekavējoties tika nogādāta medicīnas iestādē, tomēr no gūtajām traumām mira.

Valsts policija kopā saņēma astoņu cietušo iesniegumus par laupīšanas epizodēm. Tā, 15.martā Rīgas Teikas iecirkņa darbinieki aizturēja vienu mazgadīgu, kā arī divus nepilngadīgus 1998. un 1999.gadā dzimušus pusaudžus. Visi aizturētie jau iepriekš vairākkārt nonākuši policijas redzeslokā.

Sākti kriminālprocesi par zādzību nelielā apmērā, par laupīšanu grupā, kā arī par laupīšanu, kas saistīta ar smagu miesas bojājumu nodarīšanu. Divi nepilngadīgie pusaudži atrodas apcietinājumā, savukārt mazgadīgā puiša loma noziegumos tiek skaidrota izmeklēšanā.

Komentāri