Policisti Rīgā atrod sievieti vienā apakšveļā, Mixnews.lv

Policisti Rīgā atrod sievieti vienā apakšveļā

фото

Kriminālziņas | 2014. gada 14. aprīlī plkst. 18:15

Brīvdienās Rīgas pašvaldības policijas (RPP) darbinieki pamanījuši kādu sievietei, kas bija tērpusies vienā apakšveļā, stāvam pie ēkas Rīgā, Čaka ielā. Sievietei bija manāmi miesas bojājumi, ziņo "delfi.lv".

Likumsargi noskaidroja, ka, iespējams, viņa izkritusi no ēkas 4.stāva.

Notikušais fiksēts sestdien, 12.aprīlī. Uz notikuma vietu izsaukti mediķi, kas sievieti hospitalizējuši, kā arī Valsts policija.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Ilze Bukša, sieviete, būdama alkohola reibumā, kāpņu telpā izkrita pa logu un guva smagu politraumu.

45 gadus vecā sieviete izkrita no ceturtā vai piektā stāva, gūstot smagu politraumu, tajā skaitā gan vēdera orgānu savainojumu, gan galvas traumu, kā arī kājas lūzumu, līdz ar to viņa nogādāta slimnīcā.

Tāpat ir bijuši vēl daži kritieni no augstuma. Vidzemē 46 gadus vecs vīrietis - arī pēc alkohola lietošanas - izkrita no otrā stāva pa logu un guva mugurkaula jostas daļas skriemeļu lūzumu, kā arī iegurņa traumu. Vīrietis tika hospitalizēts.

Savukārt Zemgalē 31 gadu vecs vīrietis, strādājot jaunceltnē, kritis no apmēram trīsarpus metru augstuma, gūstot galvas traumu, ir iespējami galvaskausa lūzumi.

Kopumā NMPD aizvadītajā diennaktī bijuši 1332 izsaukumi, no tiem 278 traumas.

Komentāri