Lieldienu traumas: Apdegumi un saindēšanās, Mixnews.lv

Lieldienu traumas: Apdegumi un saindēšanās

фото

Kriminālziņas | 2014. gada 20. aprīlī plkst. 12:14

Zemgalē, piektdien, 19.aprīlī, kāds 22 gadus vecs vīrietis dedzinot zarus, kā palīglīdzekli izmantoja benzīnu, tādējādi palielinoties ugunsliesmām apdegumus guvis pats un netālu no viņa esošā sešus gadus vecā meitenīte, ziņo LETA.

Aplejot zarus ar benzīnu, šķidrums trāpījis jaunajam vīrietim un mazajai meitenītei uz drēbēm, kā arī ķermeņa atkailinātajām vietām, tādējādi zarus aizdedzinot, ugunsliesmas skāra dedzinātāju un netālu esošo bērnu, kuram apdegumi neesot bijuši tik izteikti kā vīrietim.

Turpretī, Kurzemē kāds 41 gadu vecs vīrietis, zāģējot ar motorzāģi malku, guvis ļoti nopietnas traumas rokā, iespējams, ka vīrietis arī bijis alkohola reibumā. Cietušais nogādāts slimnīcā.

Kurzemē spēcīgus ķīmiskus apdegumus ap muti guvusi kāda 43 gadus veca sieviete, kura sajaukusi pudelītes un mēģinājusi kosmētiku notīrīt ar kanalizācijas tīrāmo līdzekli.

Savukārt pēc saindēšanās ar psihoaktīvām vielām jeb tā dēvēto "spaisu" pagājušajā diennaktī slimnīcā nonākuši trīs vīrieši no Rīgas. 30 gadus vecs vīrietis, kurš paralēli "spaisam" lietojis alkoholu guvis traumas no šīs kombinācijas radītajiem psihiskās uzvedības traucējumiem.

Līdzīgs gadījums bijis ar 35 gadus vecu vīrieti, kurš hospitalizēts ar policijas palīdzību arī "spaisa" izraisīto psihiskās uzvedības traucējumu dēļ.

Tāpat aizvadītajā diennaktī reģistrēts viens čūskas koduma gadījums Latgalē, jo tika sakosts 35 gadus vecs vīrietis. Iespējams, kodiens ir bijis indīgs, jo vīrietim sākusies lokāla reakcija, gan tūska.

Cietuši arī bērni - kāda trīs gadus veca meitenīte Zemgalē kritusi no deformētām šūpolēm un guvusi smagus kājas savainojumus. Bērns nogādāts slimnīcā. Turpretī Kurzemē kāds astoņus gadus vecs puika, spēlējoties ieskrējis stikla durvīs un sagriezis visu roku.

Komentāri