Jūrmalas avārijas vietā joprojām stāv sveces un ziedi (FOTO), Mixnews.lv

Jūrmalas avārijas vietā joprojām stāv sveces un ziedi (FOTO)

фото

Kriminālziņas | 2014. gada 20. aprīlī plkst. 12:45

Kopš ceļu satiksmes negadījuma, kas notika 24. martā Jūrmalā, kur bojā gāja četri jaunieši, pagājušas 26 dienas, taču ceļu satiksmes negadījuma vietā joprojām stāv sveces un ziedi. Priedes stumbrs, palicis bez mizas, bet tā pakājē stāv bojāgājušo jauniešu fotogrāfijas.

Jūrmalā pagājušā naktī traģiski avarējušais auto varētu būt traucies ar vismaz 120 kilometru stundā lielu ātrumu, turklāt šoferis jau nesen sodīts par lielu ātruma pārsniegšanu.

фото

Portāls Mixnews.lv jau ziņoja, ka ap pl.1:20 Jūrmalā, Asaru prospektā, automašīna "BMW 740" nobrauca no ceļa, sadūrās ar diviem apgaismes stabiem un ietriecās kokā. Pēc sadursmes automašīna sadalījās vairākās daļās. No gūtajām traumām gāja bojā 1991., 1992., 1993. un 1994. gadā dzimuši puiši.

фото

Eksperti uzskata, ka automašīnas ātrums, avārijas brīdī, minimāli varēja būt 120 ja ne pat līdz 200 kilometriem stundā. Šoferis februārī Jūrmalā bija sodīts par būtisku ātruma pārsniegšanu.

Naudas sods 120 eiro apmērā tika piemērots par to, ka viņš brauca ar 95 kilometru stundā lielu ātrumu vietā, kur atļautais ātrums ir 50 kilometri stundā. Minētā automašīna uz viena bojāgājušā jaunieša vārda reģistrēta tikai 23.martā.

Foto: Ieva Zemīte

Komentāri