Aizdomās par sutenerismu aiztur Pašvaldības policistus, Mixnews.lv

Aizdomās par sutenerismu aiztur Pašvaldības policistus

фото

Kriminālziņas | 2014. gada 23. aprīlī plkst. 11:13

Aizdomās par sutenerismu aizturēti divi Pašvaldības policijas darbinieki. Šobrīd izmeklēšanas laikā iegūtā informācija liecina, ka bordelis darbojies aptuveni pusotru gadu, ziņo Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļa.

Aizvadītās nedēļas nogalē Organizētās noziedzības apkarošanas pārvalde (ONAP) sadarbībā ar Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju (KNAB) aizdomās par sutenerismu organizētā grupā aizturēja piecas personas, tostarp arī divas Rīgas pašvaldības policijas amatpersonas.

Personas aizturētas šā gada janvārī sākta kriminālprocesa ietvaros, kad ONAP uzsāka izmeklēšanu saistībā ar kādu Rīgā darbojošos masāžas salonu zem kura izkārtnes, kā vēlāk tika noskaidrots, darbojās bordelis jeb vieta, kurā par samaksu klients varēja saņemt seksuālos pakalpojumus.

Izmeklēšanas laikā policija noskaidroja noziedzīgā nodarījuma īstenošanā iesaistītās personas, kuru starpā atradās arī Rīgas pašvaldības policijas amatpersonas. Par šo faktu KNAB sākts kriminālprocess.

Pirmdien, 14.aprīlī, tiesa vienai no aizturētajām amatpersonām piemēroja drošības līdzekli apcietinājums, savukārt pārējām personām piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi. ONAP tiek turpināta pirmstiesas izmeklēšana.

Komentāri