Svētē satiksmes negadījumā iet bojā pusaudze (VIDEO), Mixnews.lv

Svētē satiksmes negadījumā iet bojā pusaudze (VIDEO)

фото

Kriminālziņas | 2014. gada 29. aprīlī plkst. 22:14

Otrdien, 29.aprīlī, ap pl. 8:00 traģisks satiksmes negadījums notika Jelgavas novada Svētes pagastā. Divu automašīnu sadursmē dzīvību zaudēja 15 gadus veca meitene, bet abu auto vadītāji un viena pasažiere ar smagām traumām nogādāti slimnīcā, ziņo "lsm.lv".

Par notikušo ceļu satiksmes negadījumu sākts kriminālprocess. Negadījuma apstākļu noskaidrošanai tiks veikta automobiļu tehniskā ekspertīze.

Tikai apmēram puskilometru no mājām Jelgavas novada Jēkabniekos, uz ceļa Jelgava-Ūziņi, smags ceļu satiksmes negadījums izdzēsa Svētes pamatskolas 8. klases skolnieces dzīvību.

"Ap pl. 8.10 mēs saņēmām informāciju par ceļu satiksmes negadījumu. Svētes pagasta Jēkabniekos notika divu automašīnu sadursme, sadūrās "VW Transportier" un "Audi 80". Bojā gājusī ir 1999. gadā dzimusī pasažiere no "Audi 80" mašīnas, kur sēdējusi automašīnas aizmugurējā sēdeklī. Ir vēl divi cietušie," stāsta Ieva Sietniece, Valsts policijas pārstāve.

Automašīna "VW Transportier", kas pieder kādai Jelgavas būvfirmai, braukusi pa galveno ceļu uz kura atļautais braukšanas ātrums ir 90 kmh, bet krustojumā sadūrusies ar "Audi 80", kas, pēc sākotnējās informācijas, acīmredzot nav apstājusies pie STOP zīmes un nav palaidusi garām braucošo automašīnu "VW Transportier".

Skaidri saredzamās bremzēšanas pēdas un no kravas izbirušās degvielas mucas norāda, ka "Transportier" vadītājs mēģinājis situāciju glābt, bet diemžēl nesekmīgi. Lai atbrīvotu cietušos, bija nepieciešama glābēju palīdzība.

"Vieglajā automašīnā atradām divus smagi cietušus cilvēkus, no kuriem vienu izvilkām bez instrumentu palīdzības, otru dabūjām pielietot hidrauliskos instrumentus, un blakus mašīnai vēl atradās viens bojā gājušais," tā VUGD Jelgavas nodaļas vada komandieris Zigmunds Bendiks.

Komentāri