Rīgā vienas dienas laikā nepilngadīgu jaunieti aplaupa divreiz, Mixnews.lv

Rīgā vienas dienas laikā nepilngadīgu jaunieti aplaupa divreiz

фото

Kriminālziņas | 2013. gada 31. janvārī plkst. 16:39

Rīgā pirmdienas vakarā Bolderājā 17 gadu vecs jaunietis aplaupīts divas reizes, un par notikušo aizturētas divas personas, aģentūra BNS uzzināja Valsts policijā.

Policija informēja, ka pirmdien pēc 21:00 Bolderājā divi jaunieši uz ielas satika četru jauniešu kompāniju. Viens no sastaptajiem jauniešiem izvilka šaujamierocim līdzīgu priekšmetu un, piedraudot ar to, atņēma 17 gadu vecajam jaunietim mobilo tālruni.

Pēc tam četrotne savā starpā apspriedās un nolēma tālruni atdot atpakaļ cietušajam. Pēc tālruņa atdošanas abas kompānijas devās katra uz savu pusi.

Brīdi vēlāk 17 gadu vecais jaunietis izdzirdēja aiz muguras soļus un pagriežoties ieraudzīja jaunieti, kas bija viens no četriem iepriekš sastaptajiem.

Jaunais vīrietis bija paņēmis pistolei līdzīgo priekšmetu no tā jaunieša, kurš iepriekš bija draudējis, un atkal pieprasīja mobilo tālruni. 17 gadu vecais jaunietis tālruni vēlreiz atdeva, un uzbrucējs ar gūto laupījumu aizskrēja prom.

Pēc notikušā cietušais vērsās Bolderājas policijas iecirknī, un par laupīšanu tika sākts kriminālprocess.

Izmeklēšanas gaitā policistiem izdevās noskaidrot un aizturēt divus jauniešus – 1992.gadā dzimušu jaunieti, kurš atņēma un vēlāk atdeva tālruni, un 1989.gadā dzimušu jaunieti, kurš veica laupīšanu otrajā reizē.

Pie viena no jauniešiem arī atrasts šaujamierocim līdzīgais priekšmets, kas izrādījās ir gāzes pistole, kā arī izmeklētājiem ir izdevies atgūt nolaupīto tālruni, kuru jaunieši jau bija paspējuši nodot lombardā Rīgas centrā.

Arī pārējie divi jaunieši no četrotnes ir noskaidroti, un viņu loma minētajos noziegumos vēl tiek precizēta.

Foto: no vietnes jimmyrice.org

Komentāri