Aizdomās par bruņotu laupīšanu aizturēts stipri iereibis policists, Mixnews.lv

Aizdomās par bruņotu laupīšanu aizturēts stipri iereibis policists

фото

Kriminālziņas | 2013. gada 2. februārī plkst. 21:13

Policija sestdien aizdomās par bruņotu laupīšanas mēģinājumu aizturējusi stipri iereibušu vīrieti, kurš izrādījies policists, ziņo BNS.

Kā informēja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes pārstāvis Toms Sadovskis, stipri iereibušais vīrietis ir šobrīd atvaļinājumā esošs kārtībnieks. Pēc aizturēšanas viņa izelpā konstatētas 3,24 promiles alkohola. Pie 1988.gadā dzimušā vīrieša atrasts un atsavināts gāzes ierocis bez patronām.

Laupīšanas mēģinājums notika 16:45, kādā nelielā veikaliņā Rīgā, Zemgales priekšpilsētā. Laupīšanas mēģinājuma laikā veikala darbinieks vīrieti aizturēja, izsauca apsardzi un policiju.

Aizdomās turētais policijā strādāja kopš 2009.gada. Viņš ievietots izolatorā un ir sākts kriminālprocess par laupīšanu, ja tā izdarīta, lietojot šaujamieročus vai sprāgstošas vielas, saistīta ar smagu miesas bojājumu nodarīšanu cietušajam, vai izraisījusi citas smagas sekas. Par nodarījumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no desmit līdz septiņpadsmit gadiem, konfiscējot mantu, un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

Uzsāktais kriminālprocess turpmākai izmeklēšanai tiks nodots Valsts policijas Iekšējās drošības birojam.

Foto: ceturtdiena.lv, old.inforotor.ru, online.com

Komentāri