Ķuzis: Dzērušais policists rīt tiks atvaļināts no dienesta, Mixnews.lv

Ķuzis: Dzērušais policists rīt tiks atvaļināts no dienesta

фото

Kriminālziņas | 2013. gada 3. februārī plkst. 13:17

Dzērušais policists, kas vakar ielauzās kādā Zemgales priekšpilsētas veikaliņā rīt tiks atvaļināts no dienesta, sarunā ar Latvijas Radio apstiprināja Valsts Policijas priekšnieks Ints Ķuzis.

Valsts Policijas priekšnieks uzskata, ka ši gadījums met ēnu uz visiem policistiem:

"Mēs tagad izmeklējam apstākļus, rīt, pirmajā nedēļas darba dienā, viņš tiks atvaļināts no dienesta. Smagā alkohola reibumā viņam bijusi vajadzīga kāda naudiņa, un viņš ir izlēmis šādā veidā iegūt… Pēc notikuma vietas un pistoles apskates redzējām – tā ir gāzes pistole, bez munīcijas, izmantota vairāk kā priekšmets iebiedēšanai. Protams, šis gadījums vērtējams kā ļoti satraucošs, tas ir ārkārtēji, ka policijas darbinieks, kuram ikdienā ir jārāda priekšzīme, jāsargā pret šādiem notikumiem, - ka persona pati iesaistās tādās darbībās. Mēs uzmanīgi sekojam šādām lietām un izvērtējam, tās ir kategoriski nepieļaujamas un nosodāmas, un šeit jābūt asai rīcībai."

Mixnews.lv jau ziņoja, ka vakar vakarā policists, kura izelpā konstatētas 3,24 promiles alkahola iebruka veikalā laupīšanas nolūkā, taču veikala darbinieki viņu aizturēja. Policists nozieguma izdarīšanas brīdī bija atvaļinājumā, bet pie viņa atrada gāzes pistoli bez munīcijas. Par notikušo ierosināts kriminālprocess.

Komentāri