Uz izmeklēšanas laiku no amata pienākumu pildīšanas atbrīvo "Daugavpils siltumtīklu'' valdes locekli, Mixnews.lv

Uz izmeklēšanas laiku no amata pienākumu pildīšanas atbrīvo "Daugavpils siltumtīklu'' valdes locekli

фото

Kriminālziņas | 2013. gada 4. februārī plkst. 12:37

Pirmdien Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājas Žannas Kulakovas (RP) sasauktajā pašvaldības AS "Daugavpils siltumtīkli" akcionāru sapulcē pieņemts lēmums uz izmeklēšanas laiku no ieņemamā amata atsaukt uzņēmuma valdes locekli Māri Laudiņu, ziņo LETA.

Kā informēja Daugavpils pilsētas domes Preses dienestā, lēmums pieņemts, pamatojoties uz Laudiņa lūgumu atbrīvot viņu no valdes locekļa amata uz izmeklēšanas laiku, kā to pieprasa KNAB 2.februāra lēmums par drošības līdzekļa piemērošanu, kas neļauj viņam pildīt valdes locekļa pienākumus. Par uzņēmuma valdes locekļa amata pienākumu izpildītāju uz šo laiku iecelts domes izpilddirektora vietnieks Valērijs Kononovs.

KNAB darbinieki 1.februārī veikuši pārbaudi pašvaldības AS "Daugavpils siltumtīkli" administrācijā. Kā iepriekš informēja KNAB preses sekretārs Andris Vitenburgs, pārbaude saistīta ar ierosinātu kriminālprocesu par Daugavpils pašvaldības amatpersonu kukuļošanu.

Kriminālprocesā vēl joprojām tiek veiktas neatliekamās procesuālās darbības, tāpēc izmeklēšanas interesēs KNAB nav tiesīgs sniegt detalizētu informāciju. Tiklīdz tas netraucēs izmeklēšanas interesēm, KNAB varēs informēt sabiedrību par pieņemtajiem lēmumiem šajā krimināllietā, norādīja Vitenburgs. Daugavpils domes priekšsēdētāja Žanna Kulakova iepriekš apstiprināja, ka KNAB darbinieki uz laiku bija aizturējuši uzņēmuma vadītāju Māri Laudiņu, kurš patlaban ir atbrīvots. Tāpat KNAB darbinieki uzņēmumā izņēmuši dokumentus pārbaudes veikšanai.

Domes priekšsēdētāja pieļāva iespēju, ka KNAB darbinieki varētu būt aizturējuši arī Daugavpils domes priekšsēdētājas vietnieku Vjačeslavu Širjakovu (SC). Šādu iespēju viņa pieļāva, jo Širjakovs pirmdien noteiktajā laikā nav ieradies darbā.

Daugavpils domes vadība ir nosūtījusi KNAB oficiālu pieprasījumu ar lūgumu sniegt situācijas skaidrojumu.

foto: lat.mixnews.lv

Komentāri