Šokējoši: uz dzērušā policista sirdsapziņas vēl viena laupīšana, Mixnews.lv

Šokējoši: uz dzērušā policista sirdsapziņas vēl viena laupīšana

фото

Kriminālziņas | 2013. gada 4. februārī plkst. 13:56

Par laupīšanu nedēļas nogalē aizturētais policists pirms tam paspējis pastrādāt vēl vienu līdzīgu noziegumu, ziņo LETA.

Kā iepriekš ziņoja portāls Mixnews, policija sestdien aizdomās par bruņotu laupīšanas mēģinājumu aizturējusi stipri iereibušu vīrieti, kurš izrādījies policists. Sākotnēji tika ziņots, ka laupīšanas mēģinājums notika 16:45 kādā nelielā veikaliņā Rīgā, Zemgales priekšpilsētā. Laupīšanas mēģinājuma laikā veikala darbinieks vīrieti aizturēja, izsauca apsardzi un policiju.

Vēlāk izrādījās, ka stipri iereibušais vīrietis ir atvaļinājumā esošs 1988.gadā dzimis kārtībnieks, kura izelpā konstatētas 3,24 promiles alkohola.

Kā pavēstīja Valsts policijas (VP) Sabiedrisko attiecību nodaļas pārstāve Sintija Virse, turpinot izmeklēšanu atklājies, ka policists pirms tam aplaupījis citu veikalu Zemgales priekšpilsētā un ieguvis 20 latus.

Šobrīd VP Iekšējās drošības birojs turpina pirmstiesas izmeklēšanu, kā arī tiek lemts par apcietinājuma piemērošanu aizdomās turētajam. Noskaidrojies arī, ka policists dzīvojis netālu no laupīšanas vietām.

VP arī ierosināta disciplinārlieta par minētā policijas darbinieka rīcību. Jāpiebilst, ka par laupīšanu, ja tā izdarīta, lietojot šaujamieročus, var sodīt ar brīvības atņemšanu no desmit līdz septiņpadsmit gadiem.

Atgādinām, ka Valsts Policijas priekšnieks Ints Ķuzis pec šī notikuma paziņoja, ka dzērušais policists tiks atvaļināts no dienesta.

Foto: doska.sumy.ua, mixnews.lv

Komentāri