Daugavpils pašvaldības amatpersonu lietā figurējošais kukulis esot milzīgs, Mixnews.lv

Daugavpils pašvaldības amatpersonu lietā figurējošais kukulis esot milzīgs

фото

Kriminālziņas | 2013. gada 5. februārī plkst. 15:37

Krimināllietā par Daugavpils pašvaldības amatpersonas kukuļošanu figurē Daugavpils apmēriem milzīgs kukulis, šodien žurnālistiem apstiprināja Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka vietniece Juta Strīķe, ziņo LETA.

Tāpat viņa apstiprināja, ka šajā kriminālprocesā ir apcietinātas trīs personas, lai arī sākotnēji bija aizturētas sešas personas. Tām personām, kas ir brīvībā, piemēroti citi ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi.

Vaicāta, cik liels kukulis šajā lietā figurē, Strīķe atbildēja: "Liels. Priekš Daugavpils - milzīgs."

Plašāku informāciju par šo lietu KNAB sola sniegt šīs nedēļas laikā, jo lietā notiek aktīva izmeklēšana, tostarp kratīšanas, pratināšanas, kā arī citas izmeklēšanas darbības.

Strīķe apstiprināja, ka kukulis saistīts ar pašvaldības AS "Daugavpils siltumtīkli".

Mixnews jau ziņoja, ka pēc KNAB pagājušajā nedēļā veiktajām kratīšanām Latgalē tiesa apcietināja trīs personas - Daugavpils domes priekšsēdētāja vietnieku Vjačeslavu Širjakovu, kā arī uzņēmējus Jāni Sprinovski un Gintu Sorokinu. Apcietinājums minētajām personām piemērots kā drošības līdzeklis.

KNAB darbinieki saistībā ar šo pašu kriminālprocesu pagājušās nedēļas nogalē aizturējuši vēl vairākas personas, taču tās vēlāk atbrīvotas, nepiemērojot ar brīvības atņemšanu saistītus drošības līdzekļus, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā neoficiālā informācija. Starp aizturētajiem un vēlāk atbrīvotajiem bijis arī pašvaldības AS "Daugavpils siltumtīkli" vadītājs Māris Laudiņš.

KNAB darbinieki 1.februārī veica pārbaudi pašvaldības AS "Daugavpils siltumtīkli" administrācijā. Kā vēlāk skaidroja KNAB, pārbaude bijusi saistīta ar kriminālprocesu par Daugavpils pašvaldības amatpersonu kukuļošanu.

Komentāri