Nepilngadīgs laupītājs ar gāzes ieroci iešauj sejā ieroču kolekcijas īpašniekam, Mixnews.lv

Nepilngadīgs laupītājs ar gāzes ieroci iešauj sejā ieroču kolekcijas īpašniekam

фото

Kriminālziņas | 2013. gada 11. februārī plkst. 16:18

Valsts policija pagājušās nedēļas nogalē par deaktivizētu kolekcijas ieroču nolaupīšanu aizturējuši divus 16 gadus vecus jauniešus, ziņo LETA.

Kā informēja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes pārstāvis Toms Sadovskis, vēlāk pie viena no aizturētajiem dzīvoklī atklāts iespaidīgs arsenāls ar artilērijas lādiņiem, patronām un cita veida munīciju.

Pagājušajā piektdienā kāds deaktivizētu kolekciju ieroču tirgotājs bija sarunājis tikšanos ar potenciālo pircēju Lielgabalu ielā. Uz tikšanos ieradās divi jaunieši, un brīdī, kad pārdevējs parādīja kolekcijas ieročus, viņi tos izrāva no rokām un metās bēgt.

Cietušais jauniešiem sekoja un pēc brīža vienu no viņiem notvēra. Laupītāja biedrs, pamanot, ka draugs ir sprukās, atgriezās pie cietušā un ar gāzes ieroci četras reizes vīrietim iešāva sejā.

Neskatoties uz šāvieniem, ieroču tirgonim izdevās pieturēt vienu no jauniešiem, līdz ieradās policija.

Notverto jaunieti policija nogādāja iecirknī un nākamajā dienā aizturēja viņa biedru. Abi uzbrucēji ir 16 gadus veci un nav agrāk tiesāti. Viena jaunieša dzīvesvietā veikta kratīšana, kurā atklāts iespaidīgs arsenāls - pārveidota granāta, vairāki artilērijas lādiņi, divdesmit patronas un cita veida munīcija.

Visa munīcija nosūtīta ekspertīžu veikšanai, lai noskaidrotu, vai tā ir sprādzienbīstama. Pret jauniešiem sākts kriminālprocess par laupīšanu grupā pēc iepriekšējas vienošanās. Puiši atklājuši, ka laupīšanu iepriekš bija rūpīgi izplānojuši.

Foto: img.ntv.ru, mk.ru

Komentāri